Podcast 12 × 24: WWDC 2021 tashmë ka një datë

Podcast

Pas një jave pa podcast natën e kaluar ne filluam në episodin 24 dhe kemi biseduar gjatë për WWDC të këtij viti dhe çfarë mund të tregojnë. Kompania Cupertino sapo shpalli zyrtarisht ngjarjen e lansimit të softverit të vitit dhe ne folëm për të gjitha në episodin e djeshëm.

Përveç WWDC, ne gjithashtu shqyrtuam shkurtimisht disa nga lajmet më të spikatura të këtyre javëve. Alwaysshtë gjithmonë një kënaqësi të ndajë këtë kohë bisede me ju, të ndani ndjenjat nga biseda drejtpërdrejt dhe më shumë ...

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë derisa të jetë në dispozicion audio e podcastit të transmetuar përmes iTunes. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim që dëshironi të ndani në podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

https://www.youtube.com/watch?v=U1mVXLOtSYg

Në çdo rast, e mira është që ne jemi duke krijuar një komunitet të bukur dhe është mirë për të gjithë që ju të kontribuoni kokrrën tuaj të rërës me ndonjë nga opsionet që keni në dispozicion gjithashtu nëse na ndiqni drejtpërdrejt është e mundur që të merrni një dhuratë me lotari që po kryejmë në ato direkte. Ne jemi të kënaqur që kalojmë ca kohë me miqtë duke folur për atë që na pëlqen, Apple dhe lajme të tjera të javës. Ju regjistroheni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.