Podcast 12 × 27: Ne analizojmë ngjarjen e Apple

Podkasti i Apple

Episodi i #podcastApple mbrëmë ishte me të vërtetë intensive duke marrë parasysh sasinë e lajmet që Apple paraqiti orë më parë. Në këtë kuptim mund të themi se edhe ca më shumë nga sa prisnim me të vërtetë.

Firma Cupertino vendosi "të gjithë mishin në skarë" me ardhjen e aplikacionit të përmirësuar Podcast, i cili shton pajtimin e paguar, një Apple TV të ri, ardhjen zyrtare pas disa viteve të thashethemeve për AirTags, iMac i ri, një iPhone 12 dhe 12 Pro në ngjyrë vjollcë dhe sigurisht iPad Pro i ri 11 inç dhe 12,9 inç me ekran mini-LED dhe procesori M1 brenda.

Ne jemi të bindur se më shumë se një nga të pranishmit ishte befasuar nga numri i produkteve të lansuar dje, por një prezantim si ky tashmë po luante. Në një orë të ngjarjes, pamë një lajm të mirë dhe këtu i diskutojmë të gjithë me kolegët nga Actualidad iPhone:

Kjo është lidhja për të hyrë kanali ynë në YouTube dhe se ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes (në orët e ardhshme) për ta dëgjuar atë kur dhe ku të doni. Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag#podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë dhe gjithnjë e më shumë nga ne.

Dhe përsëri duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto maturime intensiveGjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyetni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu tema të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është me të vërtetë një kënaqësi për të ndarë të gjitha përvojat tona dhe për të njohur tuajatShpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.