12 × 32 podcast: iPad Pro meriton shumë më tepër

Podkasti i Apple

Këtë javë në podcast Apple kemi biseduar gjatë për Apple iMac të ri, duke ndarë misionin tonë të këtyre pajisjeve të reja Apple. Logjikisht ne flasim edhe për iPad-in e ri Siç tregon vetë titulli i podcastit, iPad Pro merr një rol më të madh falë procesorit të tij M1, një procesor që aktualisht përdoret nga kompjutera të tillë si iMac, MacBook Pro 13 inç dhe Mac mini.

Kjo është video podcast dje që bëmë drejtpërdrejt në kanalin tonë në YouTube:

Kjo është lidhja për të hyrë kanali ynë në YouTube dhe se ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes para dëgjojeni atë kur dhe ku të doni.

Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë dhe gjithnjë e më shumë nga ne.

Dhe përsëri duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto maturime intensiveGjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyetni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu tema të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është me të vërtetë një kënaqësi për të ndarë të gjitha përvojat tona dhe për të njohur tuajatShpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.