12 × 35 Podcast: Një javë e Betas

Podcast Apple

Edhe një javë ndajmë me të gjithë ju një episod më shumë të podcastit Apple. Në këtë rast dhe atëherë duhet të keni instaluar disa nga versionet beta të lëshuara nga Apple për një javë, ne ndajmë me ju disa nga lajmet dhe përvojat personale. Në fakt, këto versione nuk sjellin shumë ndryshime funksionale apo estetike, kështu që si gjithmonë ju rekomandojmë që të qëndroni larg tyre për të shmangur problemet.

https://youtu.be/jhKTpIsp7nE

Kjo është lidhja për të hyrë kanali ynë në YouTube dhe se ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes (në orët e ardhshme) për ta dëgjuar atë kur dhe ku të doni. Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag#podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë dhe gjithnjë e më shumë nga ne.

Dhe përsëri duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto maturime intensiveGjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyetni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu tema të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është me të vërtetë një kënaqësi për të ndarë të gjitha përvojat tona dhe për të njohur tuajatShpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.