2000 shabllone për të krijuar çdo lloj dokumenti për vetëm 1 euro

Kur krijoni dokumente, veçanërisht nëse është për punën tonë, ka shumë të ngjarë që le të përdorim një seri modelesh të vendosura në të cilën duhet të modifikojmë gjithmonë të njëjtat të dhëna. Por nëse imagjinata jonë nuk është gjëja jonë dhe ne jemi të detyruar rregullisht të krijojmë dokumente nga e para, zgjidhja më e mirë janë modelet.

Si brenda ashtu edhe jashtë Mac App Store, ne kemi në dispozicion një seri modelesh me të cilat mundemi krijoj nga asgjëja, çdo lloj dokumenti, qoftë përmes Pages, Word, Keynote, PowerPoint, Google Slides ... Sot ne po flasim për Infographics Prime, një paketë prej më shumë se 2000 shabllone në dispozicion për një kohë të kufizuar për vetëm 1,09 euro.

Infographics Prime na ofron modele për të krijuar çdo lloj dokumenti për çdo aplikim, ndër të cilët gjejmë: Apple Pages, Apple Keynote, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Google Slides, Adobe Photoshop dhe Adobe Illustrator, duke u bërë kështu paketa më e gjithanshme e modelit që kemi në dispozicion.

Të gjitha modelet që ky aplikacion na vë në dispozicion janë të redaktueshme, kështu që ne mund t'i modifikojmë dhe përshtatim ato me nevojat tona, në mënyrë që të mund të krijoni dokumente me një estetikë shumë të kujdesshme pa pasur nevojë të investoni një numër të madh orësh në hartimin e saj, kështu që në fund të fundit nuk na pëlqen kurrë.

Infographics Prime është në dispozicion në ofertë për një kohë të kufizuar, nga sot deri më 26 nëntor, për vetëm 1,09 euro, që përfaqëson një zbritje prej 90% në çmimin e saj të zakonshëm, i cili është 22,99 euro. Nëse i shihni në më shumë se një rast dhe dëshironi që ata të jenë në gjendje të krijojnë dokumente në punën tuaj, investimi prej vetëm 1 euro do ta bëjë atë fitimprurës shpejt, pasi do t'ju lejojë të kurseni shumë kohë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   John dijo

  Përshëndetje, me keqardhje ju informoj se informacioni i dhënë në lidhje me promovimin e këtij aplikacioni nuk është 100% i vërtetë.

  Në të vërtetë mund të shkarkoni një numër gjigant të shablloneve, por një numër shumë i vogël janë në përputhje me Office, kryesisht nëse jo plotësisht, ato janë në përputhje vetëm me Keynote.

  Më në fund, aplikacionet janë të mira, por shumë themelore, megjithëse promovimi është i mirë. (Në të vërtetë vlera e promovimit është vlera e saj reale, pasi nuk është vërtet e dobishme).

  Duhet të keni parasysh që një numër i madh përdoruesish përdorin Office.

 2.   fernando dijo

  Juan Faleminderit shumë për "konsideratën"