5 lojërat më të mira të futbollit për iPhone ose iPad

Sot gjërat kanë të bëjnë me lojërat dhe sportet, dhe më konkretisht me lojëra futbolli për iPhone ose iPad. Edhe pse Kupa e Botës përfundoi, futbolli nuk pushon; Jemi gati në para-sezon dhe është koha e përkryer për të shuar etjen për lojën e bukur duke zbuluar lojërat më të mira të futbollit për pajisjet tona iOS.

Njëmbëdhjetë kryesorët

Top Eleven nuk është një Ndeshje futbolli per te perdorur. Në të, ne mund të adoptojmë figurën e trajnerit, presidentit dhe madje edhe menaxherit të ndërtimit të stadiumit pasi na jep mundësinë për të bërë përmirësime në objektet. Ju do të trajnoni ekipin tuaj dhe do ta përsosni atë. Rezultati përfundimtar do të varet nga e gjithë kjo. Njëmbëdhjetë kryesorët Freeshtë falas por ofron blerje brenda aplikacionit.

Futboll rrëshqitës

Nëse tashmë jeni një moshë e respektuar, me siguri do ta mbani mend lojën e distinktivëve. Kjo eshte nje Ndeshje futbolli një nga klasikët në të cilin, me prekje, do të përballeni me sistemin ose lojtarë të tjerë në internet dhe do të fitoni vetëm kur të shënoni një gol kundër kundërshtarit tuaj. Gjithashtu falas, por me blerje brenda aplikacionit.

FIFA 14

Është lojë klasike futbolli par ekselencë, dhe ndoshta më i njohuri. Zhvilluar nga Arte elektronike  (VM), FIFA 14 Ajo përmban grafikë mahnitëse që përkthehen në një nga përvojat më të mira të përdoruesit: 33 liga, 16000 lojtarë, 600 ekipe. E vetmja gjë që do t'ju duhet është koha për të shijuar. Përsëri, falas me blerjet brenda aplikacionit.

Dream League Soccer

Përmes ndeshjeve miqësore, turneve dhe një kampionati që do të filloni në divizionin e tretë derisa të promovoheni në skuadrat e para dhe të përballeni me ekipe si Real Madrid ose Barcelona CF, ju do ta shijoni këtë Ndeshje futbolli nënshkrimi i lojtarëve dhe luajtja kundër përdoruesve nga e gjithë bota përmes Game Center.

Rally Soccer 2

Ju pëlqen futbolli? A ju pëlqen makinat dhe shpejtësia? Vendosni të gjitha në një koktej dhe do të keni Rally Soccer 2, Një Ndeshje futbolli e perzier me nje lojë makinash në të cilën lojtarët janë makina tubimi që mund t'i personalizoni sipas dëshirës tuaj.

Dhe deri më tani zgjedhja jonë modeste e lojëra futbolli për iPhone, iPad ose iPod Touch. Në App Store ka qindra, a mund të na thoni cilat janë të preferuarat tuaja?

 

 

 

 

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.