9 aplikacione për Mac-in tonë me një çmim qesharak: SuperStacked Mac Bundle 2.0

deng

Kurdoherë që mundemi, ne paraqesim tufat ose paketat e aplikacioneve që ne besojmë se mund të jenë me interes për të gjithë, dhe ky është rasti i kësaj pakete të re të quajtur: SuperStacked Mac Bundle 2.0. Eshte per një paketë prej nëntë aplikacionesh për retushimin dhe redaktimin e imazheve që do të dalin për një çmim të qeshur.

Në këtë pako gjejmë aplikacione që jam i bindur se nëse ndaleni nga blogu herë pas here tashmë i keni të instaluara në Mac tuaj, siç është rasti me Strokes me ngjyra që ne mund ta marrim atë plotësisht falas disa ditë më parë në një ofertë tjetër që pamë këtu. Por me siguri disa nga aplikacionet e tjera që shohim në këtë pako mund t'ju interesojnë, kështu që le të shohim se cilat janë ato dhe një përmbledhje të vogël të funksioneve që na lejojnë të kryejmë secilën prej tyre.

E para në listë është FaceFilter 3 Standard, me të ne mund të aplikojmë një prekje autentike të ngjashme me përbërjen në imazhe. Ka një ndërfaqe shumë të thjeshtë dhe ka një çmim prej 26,99 euro në dyqanin e aplikacioneve Mac.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Snapheal është aplikacioni i dytë në listë dhe ky është një njohje e vjetër e ndjekësve të Soy de Mac. Aplikacioni na lejon të heqim pjesë ose objekte nga fotografitë tona. Isshtë me çmim 17,99 euro në Mac App Store.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Një tjetër nga aplikimet e kësaj pakete është Focus 2, i cili ka një çmim prej 13,99 euro në dyqan dhe na jep mundësinë për të shtuar efekte të turbullirave dhe animeve / zhvendosjeve në imazhet tona.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Një tjetër që tashmë e pamë tek unë jam nga Mac dhe kjo është Foto Studio FX Isshtë një nga aplikacionet që na pëlqen të shtojmë të gjitha llojet e filtrave në imazhin tonë në një mënyrë të thjeshtë dhe efektive. Kushton 8,99 euro në dyqanin Apple.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Goditje në ngjyra Nuk ka nevojë për një prezantim, por ne do të themi për të që na ofron në një mënyrë të thjeshtë mundësinë e krijimit të imazheve me ngjyra të zgjedhura, duke përmirësuar në mënyrë selektive sfondin ose planin e parë të kapjes sonë. Ka një çmim prej 2,69 euro.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Edicioni Standard 3D i Brendshëm i Drejtpërdrejtë premtimet për 21,99 euro në Mac App Store duke e bërë më të lehtë krijimin e shtëpisë dhe dizajnit të brendshëm që ju lejon të ndërtoni shtëpinë ose zyrën që keni dashur gjithmonë, pikërisht në Mac tuaj.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Aplikimi i mëposhtëm është, Pakoja e Projektimit të Big Stack Isshtë një paketë vektorësh, ikonash, imazhesh, logosh etj., Të cilat do të na ndihmojnë në detyrën e krijimit të dizenjove tona. Vlerësohet 500 dollarë.

Atëherë kemi Shënuar 2, Shtë një mjet që na lejon të nxjerrim në pah ose të shënojmë tekstin, pavarësisht nëse janë fraza apo fjalë në MarsEdit, Scrivener, VoodooPad, Ulises III, ndër të tjera. Ka me çmim 12 dollarë dhe nuk është në Mac App Store.

Shkëndija është i fundit në listë dhe jo më pak i rëndësishëm, me këtë aplikacion që ka një çmim prej 17,99 euro Në Mac App Store mund të ruajmë në mënyrë të rregullt dhe të kapim të gjitha imazhet që duam në Mac-in tonë.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Possibleshtë e mundur që disa prej këtyre aplikacioneve nuk ju interesojnë, por gjithmonë mund të ketë një ose dy që po dhe ia vlen të merrni paketën. Kjo pako e aplikacioneve ka një datë skadence dhe do ta gjejmë të disponueshëm 4 ditët e ardhshme, çmimin e tij është 29 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.