Nuk jeni rehat me miun tuaj magjik?

Unë jam një nga përdoruesit që është plotësisht i kënaqur me Mouse Magjike dhe ergonomia e tij, por me sa duket ka më shumë se një që nuk e ka kyçin e dorës të përshtatur me miun e ri të Apple dhe ka vendosur të gjejë zgjidhje në këtë drejtim.

Zgjidhja është një aksesor silikoni që i përmbahet Miut Magjik falë një mini thithjeje të integruar dhe që përshtatet në dorën tonë falë fleksibilitetit të prodhimit të saj, i cili na lejon të kemi një dorë të relaksuar.

Aksesori shitet për 10 dollarë me transport falas brenda Shteteve të Bashkuara., dhe quhet "Miu Magjik, i fiksuar".


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.