Brezi i dytë AirPods ofrohet për 99 euro

AirPods

Çmimi i AirPods ka rënë muajt e fundit dhe tani gjeni një gjeneratë të dytë për pak më shumë se 100 € është vërtet një ujdi. Ne jemi të sigurt se këto kufje nuk kanë nevojë për prezantim dhe pasi të gjithë e dinë që ato janë Apple AirPods.

Me ardhjen më se të sigurt të një brezi të ri gjatë këtij muaji të njëjtë të shtatorit apo edhe para fundit të vitit, është normale të gjesh këtë lloj oferte në dyqane. Në këtë rast, është Amazon, por ka shumë dyqane të tjera që kanë pazare të tilla për gjeneratën e dytë të Apple AirPods.

Shtë një model "i vjetër" AirPods por me të vërtetë mund të jetë produkti perfekt për shumë përdorues që nuk duan të shpenzojnë shumë për kufje dhe duan të kenë të gjitha avantazhet që ofrojnë AirPods kur lidhen me iPhone ose ndonjë kompjuter tjetër. Manzana Me Gjithashtu logjikisht cilësia e zërit të këtyre kufjeve është vërtet e mirëNë këtë kuptim, nuk ka nevojë të hezitosh për një sekondë.

E vetmja gjë që mund të na bëjë të mendojmë se kjo nuk është një blerje për ne është të presim fjalë për fjalë për një produkt të ri që gjoja do të mbërrijë gjatë muajve të fundit të këtij viti, pa një datë zyrtare të lëshimit larg saj. Këto AirPods me çipin H1 të Apple janë me këtë çmim "një karamele" për përdoruesit e produkteve të firmës Cupertino.

Blini AirPod -et tuaj këtu për 99 euro
edhe ka oferta shumë interesante për aksesorët dhe produktet e tjera të Apple me rastin e Ditës së Kryeministrit. Ne ju rekomandojmë që të hidhni një sy në gjithçka që ekziston.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.