Amy Brenneman gjithashtu bashkohet me Shining Girls si drejtuese

vajzat shkëlqen

Jo shumë kohë më parë ju treguam për shtimin e ri të një aktoreje të mirënjohur në kastin e serialit Shining Girls. Tani është radha e një partneri të ri. Po flasim për aktoren e shkëlqyer Amy Brenneman. Sipas gazetës së specializuar, Deadline do të bashkohet duke i dhënë jetë personazhit të Rachel, Nëna e Kirby. 

Sipas burimeve të reja, dihet që aktorja Amy Brenneman ka nënshkruar me Apple TV + për të luajtur në serialin Shining Girls. Brenneman do të luajë personazhin e Rachel, Nëna beqare e Kirby luajtur nga Moss. Ne tashmë e dimë se Kirby luan një reportere të Çikagos e cila i mbijetoi një sulmi brutal vetëm për të gjetur realitetin e saj.

Amy Brenneman (Më trego sekretet e tua, duke gjykuar Amy) është vendosur për një rol kyç të përsëritur përballë Elisabeth Moss në Apple's Shining Girls, një thriller metafizik i bazuar në romanin më të shitur të Lauren Beukes të vitit 2013, The Shining Girls, me yll dhe ekzekutiv prodhuar nga Elisabeth Moss, dhe ekzekutiv i prodhuar nga Rruga Appian e Leonardo DiCaprio, televizioni MRC është studio.

Nuk ka rrjedhje për momentin kur mund të jetë nisja e serisë. Por duke marrë parasysh që jemi në mes të xhirimeve dhe se për momentin gjithnjë e më shumë protagonistë ende po bashkohen, duhet të jemi të qartë se pritja do të jetë e gjatë. Por me siguri do të jetë e vlefshme, duke pasur parasysh aftësinë e Apple për të sjellë në shërbimin argëtues audiovizual në internet, përmirësimin e cilësive në drejtim të prodhimeve dhe skenarëve, për të mos përmendur, natyrisht, cilësinë e aktorëve dhe aktoreve që mblidhen së bashku.

Çdo risi Çfarë ndodh rreth këtij prodhimi të ri ose ndonjë prej atyre që Apple ka në proces tani, ne do t'ju tregojmë për të.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.