Apple lëshon pamjen paraprake të teknologjisë 128

Safari Teknologjia Pamjeje

Kompania Cupertino sapo ka lansuar një version të ri të shfletuesit eksperimental Safari Technology Preview 128 dhe korrigjon disa nga defektet e zbuluara në versionin e mëparshëm të lëshuar dy javë më parë përveç shtoni ndryshime të dizajnit në shiritin e detyrave të shfletuesit.

Azhurnimi i ri i Safari Technology Preview është në dispozicion për të gjithë përdoruesit që kanë të instaluar versionin e mëparshëm Pra, nëse jeni një nga ata që tashmë kishin versionin e mëparshëm të shfletuesit, mund ta azhurnoni në këtë, 128.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.