paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22

paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22
Apple blen thrillerin "Snow Blind" me protagonist Jake Gyllenhaal | Unë jam nga mac

Apple blen të drejtat për thrillerin "Snow Blind" me protagonist Jake Gyllenhaal

Gyllenhaal

Apple sapo bleu një film tjetër. Këtë herë nuk e ka tejkaluar sa ka kushtuar, por duke parë se kush punon në të, nuk ka dalë e lirë, sigurisht. Kompania vazhdon të zgjerojë katalogun e saj jo aq të kufizuar të serialeve, dokumentarëve dhe filmave në platformën e saj video Apple TV +.

Shumica e përdoruesve të Apple po shikojnë Apple TV + falë promovimit të kompanisë të një vit falas në platformën për blerjen e një iPhone, iPad ose Mac të ri. Shumë prej nesh kanë akoma të paktën gjashtë muaj promovim. Nëse ata vazhdojnë me këtë ritëm të projekteve të reja, më shumë se një do të përfundojë të paguajë kur të përfundojë periudha e promovimit.

Apple mbetet e përkushtuar për të zgjeruar ofertën e saj të përmbajtjes Apple TV +, pavarësisht nga kostoja. Ai sapo ka marrë të drejtat për adaptimin e romanit «Blindja e borës»Në protagonist Jake Gyllenhaal, pas një beteje në tender për të drejtat e gjashtë grupeve.

Triller është bazuar në një roman grafik nga Ollie Masters dhe Tyler Jenkins. "Snow Blind" tregon historinë e një djali Alaskan i cili zbulon se familja e tij është në Programin e Mbrojtjes së Dëshmitarëve, duke u fshehur nga një person që kërkon hakmarrje dhe i mbrojtur nga agjentët e FBI.

Filmi është duke u prodhuar nga partneri i Gyllenhaal dhe Nine Stories Riva Marker së bashku me Ross Richie dhe Stephen Christy, raporton Deadline. Gyllenhaal është ylli, me skenarin e shkruar nga Patrick Ness dhe filmin me regji të Gustav Moller. Adam Yoelin dhe Noah Stahl janë prodhues ekzekutiv, me Mette Norkjaer që shërben si bashkë-prodhues.

Uncleshtë e paqartë se sa Apple ka paguar për të drejtat e filmit, por duke marrë parasysh se ka qenë një luftë e ashpër kundër pesë shpërndarës më shumë, lirë nuk do të ketë ardhur në Apple, kjo është e sigurt.

Kjo marrëveshje, e njohur për herë të fundit nga Apple Studios, pason një javë pasi u siguruan të drejtat për filmin e Will Smith.emancipim«E cila besohet të jetë blerja më e madhe e festivalit të filmit në historinë e industrisë përreth 100 millones të dollarëve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.