Apple fillon të shesë disa modele të rinovuara të Apple Watch Series 3

Orë Reacond

Pas një azhurnimi në Dyqanin Zyrtar të Refurbished të Apple (Ekskluzive të Sh.B.A), kompania me bazë në Cupertino sapo shtoi disa modele Apple Watch Series 3. Shtë hera e parë që kompania e Amerikës së Veriut nxjerr në shitje orën inteligjente të markës si një produkt i rikonstruktuar, pas një defekti të vogël të gjetur në fabrikë.

Zbritja është e prekshme, rreth 50 $, që do të thotë një zbritje prej afërsisht 15%. Duhet të theksohet se, për momentin, asnjë nga modelet e ofruara nuk ofron mundësinë e lidhjes LTE.

 

mollë-orë-lte

Modelet aktualisht në dispozicion janë si më poshtë:

  • Watch Apple Gold prej 38 mm me bandë Pink Sport: vjen me një çmim prej 279 $; çmimi i vjetër prej 329 $.
  • Alumini Gri Hapësirë ​​Apple Watch 42 mm me Band Sport të Zi: për një çmim prej 309 dollarë; çmimi i vjetër 359 dollarë.

Apple Watch Series 3 u prezantua në Shtator 2017, së bashku me modelet e reja të iPhone, dhe është modeli i parë që ofron një mundësi me LTE të integruar. Për momentin, ky model nuk është shitur si një produkt i rinovuar, por kompania e teknologjisë azhurnon njësitë në dispozicion si dhe modelet shpesh, kështu që nëse vërtet jeni të interesuar të merrni një nga këto produkte, këshillohet që të jeni të vëmendshëm ndaj lëvizjeve të mundshme.

Këto lloje të mundësive të tregut janë një mundësi e mirë për të merrni produktet e yjeve të kompanisë me një çmim më të ulët me daljen në treg. Në këtë rast, kursimet në të dy modelet do të ishin rreth 50 dollarë.

Siç e dimë, të gjitha produktet e rinovuara, kalojnë një proces rigoroz të cilësisë dhe kontrollit para për tu ofruar për publikun e gjerë. Si çdo produkt tjetër i Apple, të gjitha këto modele vijnë me një vit garanci.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.