Apple ju jep 50 dollarë nëse paguani për ndonjë nga shërbimet e saj me Apple Card

Një ofertë e re nga Apple për mbajtësit e kartave tuaja të kreditit Apple Card. Gjatë këtij muaji, nëse regjistroheni në ndonjë nga shërbimet e tyre dhe paguani me kartën e tyre, ata automatikisht do t'ju japin 50 dollarë. Nuk është aspak keq.

Mirë, ne nuk na interesojnë shumë për këto lajme, pasi që për momentin Apple Card është në dispozicion vetëm në SHBA, por të gjithë e dimë që brenda një kohe të shkurtër ajo do të fillojë të zgjerohet në të gjithë pjesën tjetër të vendeve të planetit. Interestingshtë interesante të dini se si funksionon kjo kartë dhe çfarë promovimesh po bën kompania, të dini se çfarë do të gjejmë kur të jetë në dispozicion në vendin tonë ...

Oferta e re promovuese e Apple u jep dhurata mbajtësve të kartave Apple Dollarit amerikan 50 para në dorë kur ata bëjnë një blerje përmes ndonjë shërbimi të Apple. Shpallur në faqe faqen zyrtare të internetit Apple Card, promovimi është krijuar për të tërhequr klientët për t'u regjistruar në kartën e kreditit të gjigantit teknologjik amerikan.

Përdoruesit që kërkojnë një Apple Card do të marrin 50 dollarë para në dorë kur e përdorin kartën për të kryer një blerje çdo shërbim i Apple. Qiradhëniet e filmave në Apple TV, Apple Arcade, Apple TV + ose abonimet Apple Music, blerjet e App Store dhe transaksione të tjera llogariten drejt ofertës.

Në kushtet e promovimit shpjegohet që përdoruesit duhet të bëjnë një blerje të shërbimeve brenda Ditë 30 pasi të regjistroheni për Apple Card. Promovimi zhvillohet nga 1 korrik deri më 31 korrik.

Ashtu si ofertat e mëparshme të Apple Card, klientët do të marrin 50 dollarë brenda efectivo, e cila mund të tërhiqet në një llogari bankare ose t'u dërgohet miqve përmes iMessage. Përndryshe, përdoruesit mund të aplikojnë këtë shumë për të rritur bilancin e tyre të Apple Card.

Tani ne vetëm duhet të shpresojmë që Apple dhe Goldman Sachs vendosni ta zbatoni atë në më shumë vende jashtë SH.B.A. dhe të jenë në gjendje të kenë qasje në rekrutimin e tyre brenda një kohe të shkurtër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.