Apple lëshon version të kufizuar Beats Studio Buds për të festuar Vitin e Ri aziatik

Beats

Vendet aziatike, si Kina apo Japonia, drejtohen nga kalendari hënor. Dhe Apple dëshiron ta festojë atë duke lançuar disa seri të kufizuara të produkteve të saj. Një prej tyre janë Beats Studio Buds Viti Hënor. Një edicion i kufizuar për të festuar Vitin e Tigrit.

Dhe për banorët e Japonisë, do të ketë edhe më shumë surpriza në lidhje me të renë Viti i tigrit. 20.000 japonezët e parë që blejnë një iPhone më 2 0 3 janar do të marrin një ekran AirTag të printuar falas me një tigër dhe promovime të ndryshme në formën e një karte dhuratë.

Apple raportoi dje se planifikon të lançojë një seri të kufizuar kufjesh Beats Studio Buds të quajtura "Viti Hënor" për të festuar hyrjen e Vitit të Ri të Tigrit në vendet aziatike që udhëhiqen nga kalendari hënor. Jane nga ngjyrë e kuqe, me vija floriri si lëkura e një tigri.

Siç shpjegohet nga vetë kompania, ato do të jenë në dispozicion nga Janar 1 2022. Ata nuk e kanë vendosur ende çmimin, por siç ndodh shpesh me edicionet e tjera të serive të kufizuara të kufjeve Beats, çmimi do të jetë i njëjtë me standardin Beats Studio Buds, 149,95 Euro në Apple Store.

Japonezët janë me fat

Tiger AirTag

Japonezët që blejnë një iPhone më 2 janar do ta marrin si dhuratë këtë Tiger AirTag.

Japonia është një tjetër nga vendet që qeveriset sipas kalendarit hënor dhe festojnë gjithashtu vitin 2022 me Vitin e Tigrit. Apple ka prodhuar të reja AirTags në botim të kufizuar me një karakter të veçantë emoji Tiger të printuar në ekran në anën e pasme. Për të pasur një nga këto AirTag, japonezët do të duhet të blejnë një iPhone 12, iPhone 12 mini ose iPhone SE më 2 ose 3 janar në atë vend. 20.000 porositë e para, do t'i merrni AirTag del Tigre si dhuratë.

Japonezët do të kenë gjithashtu një Fushata promovuese për të festuar Vitin e Ri të Tigrit. Kjo ofertë përfshin një kartë dhuratë Apple me shuma të ndryshme në varësi të produktit të blerë. Nëse blini një iPhone 12, 12 mini ose SE, do të merrni një kartë me vlerë 6.000 jen. Nëse blini AirPods, AirPods Pro ose AirPods Max, mund të merrni një kartë me vlerë deri në 9.000 jen. Apple Watch Series 3 ose SE mund t'ju marrë një kartë me vlerë 6.000 jen. Pro-të më të fundit të Apple iPad mund t'ju marrin një kartë dhuratë me vlerë 12.000 jen.

Apple gjithashtu ofron një kartelë dhuratë deri në 24.000 jen me blerjen e Mac-ve të veçantë. Dhe ka edhe karta dhuratash me shuma të ndryshme në varësi të faktit nëse blini një Apple TV, kufje ose lloje të tjera të pajisjeve Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)