Apple mund të nisë kufjet e saj në vesh këtë vit

supraauralët e mollëve

Nëse gjithçka shkon mirë, këtë vit Apple mund të vërë në skenë kufje krejt të reja. Por ne nuk po flasim për asnjë. Ne u referohemi supraauralëve të rinj. Çfarë do të thotë kjo? Në thelb, Apple po planifikon të hyjë plotësisht në sektorin e muzikës. Çdo kompani në këtë sektor, e cila prodhon kufje, e di se ato nga këto modele janë ato që mund të japin cilësinë më të mirë të zërit dhe audios.

Nëse pandemia globale nuk e parandalon atë, ne do të shohim supraauralë të rinj të Apple në rrugë

AirPods ishin një revolucion në treg, aq sa ato janë kopjuar ad nauseam dhe tani secila kompani ka të vetat. Megjithatë, në tregun e kufje në vesh (ato që mbulojnë tërë veshin) ka shumë kërkesa dhe guxoj të them se pak mund të inovohet.

Sidoqoftë, ai planifikon të lançojë një model këtë vit që shpresojmë të jetë po aq inovativ sa ishin AirPods. Logjikisht ato pritet të kenë Anulimi i Zhurmës, pasi që nëse Apple ka qenë në gjendje ta përfshijë atë në një hapësirë ​​aq të vogël sa AirPods Pro dhe me një cilësi më shumë se të pranueshme, është logjike të mendosh se në një madhësi më të madhe mund të përfshihet një teknologji superiore.

Dje ju thamë që mundeni për shitje Powerbeats të reja dhe sot e dimë këtë lajm të ri në lidhje me kufjet e reja. Ne gjithashtu thamë se ato ishin për shtresa të ndryshme ose sektorët e përdoruesvePrandaj, shitja e disave nuk nënkupton vonesën ose anulimin e të tjerëve.

Thuhet se supraauralët e rinj do të kenë dy versione: një sportiv, me materiale më të lehta që marrin frymë më mirë, dhe një më elegant dhe "premium", i bërë me diçka të ngjashme me lëkurën. Sigurisht, duket se në të dy projektimet do të frymëzohen nga kohë të shkuara ose retro por modulare në mënyrë që përdoruesi të mund të personalizojë përdorimin e tij.

Ne do të shohim nëse kjo fjalë e re bëhet e vërtetë dhe natyrisht, ky virus i mallkuar, na lejon të bëjmë sërish jetën tonë të përditshme dhe rutinë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.