Apple ndan rimorkion e parë në shtëpi para se të errësohet për Apple TV +

Seriali i ri në Apple TV + Home Before Dark

Seriali tjetër për premierë në Apple TV + do ta bëjë këtë në 3 Prill. Ky është Shtëpia Para Errësirës, ​​duke rrëfyer aventurat e një gazetari të ri. Seriali është krijuar nga Dana Fox dhe Dara Resnik. Prodhuar për Apple TV +, bazohet në jetën e gazetares së re Hilde Lysiak që luan Brooklynn Prince.

Apple dëshironte të na tregonte një vrojtim të serive përmes rimorkio e parë që ju mund të shihni përmes kanali juaj zyrtar në Youtube. Nga sa kemi mundur të shohim, seriali duket shumë mirë. Sigurisht, është e vështirë nëse e krahasojmë me filmin me të njëjtin titull, i cili arriti në tre globe të arta (Jean Simmons për aktoren më të mirë, filmin më të mirë dhe Zimbalist për aktorin më të mirë dytësor.

Home Before Dark fillon të reklamohet përpara premierës së tij të afërt në Prill

Më 3 Prill, Apple do të debutojë në të seri e re dramatike bazuar në historinë e vërtetë të një gazetari të ri. Nga Brooklyn në një qytet të vogël për t'u bërë një legjendë dhe për të filluar një kërkim për të vërtetën në lidhje me një çështje të pazgjidhur që të gjithë duan ta fshehin.

Për momentin Apple na lejon të admirojmë se cili është rimorkio e parë e serisë. Në të shohim protagonistët që zbarkojnë në qytetin e ri (Selinsgrove) ku bazohen faktet. Protagonisti fillon të përqendrohet në sqarimin e ngjarjes së çuditshme për të cilën askush nuk dëshiron të dëgjojë, e lëre më të hetojë. Bazuar në ngjarje të vërteta, rrëfen aventurat që reporterja e re 9-vjeçare Hilde Lysiak duhej të kapërcente (Aty anëtari më i ri i Shoqatës së Gazetarëve Profesionistë).

Ne do të presim deri në Prill për t'u rehatuar dhe për të shijuar kjo seri e re e prodhimit të vetë Apple. Në ndërkohë ju gjithmonë mund të mbani një sy në seri, dokumentarë dhe filma që janë tashmë aktivë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.