Apple njofton datën e lëshimit për xhirim të Amazing Tales të Steven Spielberg

Tregime Amazin

Këtë fundjavë, Apple ka lansuar makinerinë e reklamave dhe ka njoftuar premierat e serive të ardhshme që do të arrijnë në katalogun Apple TV +. 3 Prillin tjetër, Shtëpia Para Errësirës do të dalë në katalogun Apple TV +, një seri e re misterioze e bazuar në një histori të vërtetë.

Por një muaj më parë, projekti i parë Apple TV i Steven Spielberg do ta bëjë këtë. Ne po flasim për xhirim të Tregime Amazing, Përralla të mahnitshme në Spanjë dhe Tregime të Mahnitshme në Amerikën Latine. Do të 6 Marsin e ardhshëm me pesë episodet e para.

Seriali Amazing Stories është një xhirim i serialit mitik nga vitet 80 me të njëjtin emër, një serial që, si ky, u prodhua nga Steven Spielberg. Kjo seri fillimisht do të ishte një nga bastet kryesore të Apple në kohën e fillimit të saj të Apple TV +, por për shkak të dallimeve krijuese dhe largimit të drejtuesit të programit, Apple u detyrua ta vononte atë.

Por kjo nuk është e vetmja risi në formatin serik që do të arrijë në shërbimin video streaming në muajt e ardhshëm. Apple jo vetëm që po xhiron seri të reja në Shtetet e Bashkuara, por po prodhon edhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Seriali i parë britanik i disponueshëm në Apple TV + quhet Tentimi, Një komedi me kapituj gjysmë ore që sillet rreth marrëdhënieve, dashurisë ... Në seri luajnë Imelda Staunton, Rafe Spall dhe Esther Smith.

Në një fundjavë që na ka dhënë shumë lajme në lidhje me shërbimin video streaming të Apple, ne gjithashtu kemi data e lëshimit të dokumenteve Home, seri që na tregon shtëpitë më të çuditshme të njerëzve të famshëm. Do të jetë 17 Prilli i ardhshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.