Apple Arcade tashmë ka ekskluzivitetin Ultimate Rivals nga Bit Fry Game Studios

Rivalët e fundit

Apple Arcade vazhdon të shtojë tituj dhe lojëra në katalogun e saj, megjithëse është e vërtetë që për shumë përdorues ata vazhdojnë ta bëjnë këtë me një ritëm të ngadaltë, kompania Cupertino po vendos gjithë mishin në skarë këto muaj dhe ata vazhdojnë të shpallin tituj të rinj në dispozicion në shërbimin e tyre të lojës në transmetim. Tani super yjet nga NHL, NBA, NFL, MLB, WNBA dhe ekipi i futbollit të grave të Shteteve të Bashkuara janë në dispozicion për lojë hokej në Rivalët Ultimate: Rin në Apple Arcade.

Rivalët e fundit

Në këtë rast Ultimate Rivals: The Rink, ofron mundësinë për të luajtur ndeshje hokej dy-në-dy me lëvizje spektakolare në shesh patinazhi. Tani për tani ju mund të zgjidhni nga 50 super yje sportivë për të garuar në lojën që në dispozicion tani për Apple Arcade në Mac, iPhone, iPad dhe Apple TV. Bit Fry Game Studios, Inc., është një studio e pavarur zhvillimi multiplatform dhe botuese e lojërave video sportive, ka në ekipin e saj të lojtarëve, si dhe veteranë nga botët e argëtimit dhe sporteve, dhe është studioja e parë që kombinon licencat e të gjithë shoqatat e lojtarëve, si dhe katër liga, në një ekskluzivitet të vetëm të lojës.

Ben freidlin, CEO dhe themelues i Bit Fry Game Studios, Inc. dhe krijues i Ultimate Rivals, shpjegoi:

Ne jemi duke ripërcaktuar rregullat e lojërave video sportive për një brez të ri. Ne fillojmë me lojtarin së pari dhe fuqizojmë imagjinatën e tyre për të krijuar ekipin më të mirë të atletëve në çdo specialitet, me liri totale.

Me pak fjalë, ne vazhdojmë të shtojmë tituj në një platformë që vërtet po zie, megjithëse është e vërtetë që Apple TV + është më i mirë për shumë përdorues. Sido që të jetë, ne jemi të kënaqur me ardhjen e titujve të rinj në Apple Arcade dhe Shpresojmë që shumë të tjerë do të vazhdojnë të mbërrijnë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)