12 × 18 Podcast: Dëgjuesit pyesin, ne përgjigjemi

Podkasti i Apple

Në këtë episod të ri të #podcastApple ne donim t'u përgjigjeshim pyetjeve të dëgjuesve tanë dhe pse të mos e thonim atë, "lodhje shoku" në Kanali Telegram. Me këtë rast ekipi u vu në shërbim të të gjithë atyre që pyetën dhe ne përpiqemi të bëjmë më të mirën në përgjigjet tona.

Pa dyshim, të kesh një grup si ai që kemi në Telegram na lejon të krijojmë këtë lloj podcast në të cilën duam të jemi pak më afër, diçka që padyshim që e duam dhe që për shkak të suksesit të shfaqjes së djeshme drejtpërdrejt ne besojmë se edhe ju e donit atë.

Mos harroni se mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes. Nëse keni ndonjë pyetje, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes biseda e disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose siç thamë në fillim nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast, e mira është që ne po krijojmë një komunitet të shkëlqyeshëm të përdoruesve dhe është mirë për të gjithë që ju të kontribuoni me grurin tuaj të rërës. Ne jemi të kënaqur që i kalojmë netët e së Martës duke folur për atë që na pëlqen edhe pse të nesërmen biem në dashuri me të kur bie alarmi. Nëse keni mundësi, është e rëndësishme për ne që na jep vlerësimin tuaj në iTunes, Overcast ose podcast player që përdorni për të na dëgjuarPadyshim, nëse ndani podcast me miqtë dhe të njohurit tuaj në mënyrë që ata të mund të na dëgjojnë, ne gjithashtu do ta vlerësojmë atë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Pablo rodriguez dijo

  Përshëndetje miq. Mundohem të lidhem me kanalin Telegram dhe marr këtë mesazh: Ky përdorues nuk duket se ekziston. A do të kishit një lidhje të drejtpërdrejtë ose alternative për të provuar? Faleminderit

  1.    Jordi Gimenez dijo

   Përshëndetje, Pablo!

   provoni këtë lidhje:

   https://t.me/joinchat/ADpKFz7wfwmtsN4eIRZH9w

   Duket se fundi ishte i gabuar, k,

   Përshëndetje!