DirectX 9.0 Shader Model 2 në VM Ware Fusion.

Shumica e lojtarëve kanë fat me "hijet e nivelit të dytë" në Windows Direct X 9 në një dritare pasi VM ware Fusion 2 Beta 1 tashmë e mbështet atë në modalitetin eksperimental. Tani që GTA IV ka dalë për konzola, kjo është ajo për të cilën janë ato, ne mund të luajmë disa lojëra me paraardhësin e saj GTA San Andreas me cilësinë më të lartë.

Ndër të tjera, ajo mbështet shtrirjen reale të desktopit, migrimin nga makinat virtuale Parallels dhe natyrisht pajtueshmërinë me ndarjet BootCamp ... ne tashmë duhet të luajmë pak më shumë pa pasur nevojë të bëjmë përkohësisht pa sistemin operativ më të mirë në botë. 😉

Mund të shkarkohet nga faqja e internetit e VmWare dhe ata lejojnë që ajo të instalohet falas për kohëzgjatjen e beta-s si zakonisht në këtë softuer.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

15 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Abneri dijo

  Le të shohim se si duken ndryshimet

 2.   daniel dijo

  Si ta instaloni, shkarkoni skedarin dhe është një .DMG ?????????

 3.   jaca101 dijo

  ju hap dmg dhe instaloni atë që është brenda (mac)

 4.   lola dijo

  Si është instaluar modeli shader 2? Ju lutem, më duhet

 5.   juanen dijo

  Si ta shkarkoni faqen është në anglisht

 6.   Mary dijo

  Përshëndetje, unë kam lojën sims 3 dhe kur shkoj të luaj më vjen një dritare që thotë se karta ime e videos nuk është në përputhje me modelin shader 2. Cfare bej une

 7.   jaca101 dijo

  Vmware do të aktivizojë SM2 vetëm në rast se grafiku e ka atë, përndryshe asgjë për të bërë ...

 8.   Patri dijo

  Përshëndetje, unë kam lojën sims dhe duhet të instaloj modelin shader 2 që të mund të luaj dhe nuk kam asnjë faqe për ta instaluar, çfarë duhet të bëj ????

 9.   Patri dijo

  sims 3

 10.   rolex dijo

  ola
  unë kam një problem
  Bleva "princin e persisë" dhe kur e instalova duket se kam nevojë për modelin 2

  por nuk di si ta instaloj
  dikush mund të më ndihmojë?

 11.   Carolina dijo

  nëse ai kap.? Esque shkarkoni një lojë Unë dua të them lojën SIM 3 ju kushtoj të keni modelin e kartës video shader 2 ose nuk e di nëse e shkarkoj do të funksionojë për mua ... mirë do ta provoj. Përshëndetje, unë jam Carolina, lamtumirë

 12.   Nataly dijo

  Jam i sëmurë që nuk mund të përdor lojën sims 3 isha shumë i ngazëllyer që mund të luaja kur ma dhanë, por më pas bëra shakun e të mos qenit në gjendje të luaja sepse kam nevojë të instaloj Shader Model 2 ose 3… ..Dhe nuk gjej kudo ta shkarkoj

 13.   jaca101 dijo

  Sims 3 ka një version Mac dhe funksionon (logjikisht)

 14.   Duglas11 dijo

  pershendetje dikush me ndihmoni te marr Shader Model 2.0

  këtu ata kanë msn time: duglas-11@hotmail.com ,,,,,… .. kush e ka ju lutem më shtoni se kam linja Paralele të Shoferit dhe më kërkoni atë softver.
  Kush e ka, ju lutem shtoni mua… ..

 15.   fitimtar dijo

  Më duhet modeli shader ju lutem nëse dikush di nga ta shkarkojë ju lutem më tregoni