Donut County, një lojë argëtuese për të gjithë familjen

Qarku Donut

Ka më pak se 10 ditë që të vegjlit të fillojnë të shijojnë e merituar pushimet e mësuesve. Në varësi të motit dhe aktiviteteve të programuara në qytetin tonë, ka të ngjarë që le ta kalojmë pjesën më të madhe të ditës larg shtëpisë ose pa e lënë atë, nëse nuk kemi fatin të pushojmë disa ditë.

Nëse keni filluar gjeni ndonjë argëtim tjetër për të vegjlitJu duhet t'i hidhni një sy lojës Donut County, një lojë në të cilën të vegjlit do të kenë një shpërthim duke kontrolluar një vrimë që gëlltit gjithçka në rrugën e saj.

Donut County është një lojë enigmë me historinë ku ne jemi një vrimë në tokë që rritet në përmasa. Në këtë titull, ne e vendosim veten në vendin e një rakuni, BK, i cili kontrollon vrimën dhe misioni i të cilit është të gëlltisë gjithçka që gjendet, përfshirë edhe shtëpitë e miqve të tij për të fituar çmime absurde.

Megjithatë, kur bk bie në vrimën e vet, përballet me Mirën dhe shoqen e saj më të mirë dhe banorët e Donut County. Të gjithë janë ngecur 999 metra thellë dhe duan përgjigje.

Çfarë na ofron ky Donut County

  • Ne kontrollojmë një vrimë në gëlltitjen e gjërave që rritet ndërsa më shumë objekte gëlltisin.
  • Kombinoni objektet brenda për të marrë efekte të çmendura si përgatitja e supës, rritja e lepujve, lëshimi i fishekzjarreve ...
  • Eksploroni shtëpitë e personazheve, secila në një mjedis unik.
  • Katapultojeni gjërat përsëri në vrimë për të zgjidhur enigmat ose për të shkatërruar ndonjë objekt.

Donut County është në dispozicion në Mac App Store nga 12,99 euro. Kërkon macOS 10.9.0 Mavericks dhe është përkthyer në spanjisht. Ky titull është gjithashtu i disponueshëm për PlayStation, PC dhe Nintendo Switch.

Nëse keni një Mac me procesor M1, Është e këshillueshme që të blini versionin e disponueshëm në App Store, pasi ai ka një çmim prej 4,99 euro dhe është i pajtueshëm me këto pajisje si dhe me iPhone, iPad, iPod dhe Apple TV.

Donut County (Lidhja e AppStore)
Qarku Donut12,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)