Dosjet mbërrijnë në Telegram për Mac

telegram

Disa ditë më parë u përditësua versioni për pajisjet iOS dhe tani vjen për macOS. Versioni i ri i këtij aplikacioni gjithnjë e më të popullarizuar të mesazheve azhurnohet në version 6.0 me pothuajse të gjitha tiparet e reja të implementuara në versionin iOS.

Në këtë rast mund të themi se risia kryesore është të organizoni bisedat në dosje nëse keni shumë grupe ose biseda të hapura. Në këtë mënyrë mundemi përmirësimin e produktivitetit me aplikacionin dhe mbi të gjitha organizohemi më mirë. Por ka më shumë lajme.

Dosjet janë risia kryesore e këtij versioni, por ne gjithashtu mund të shohim statistikat e hollësishme nga vetë kanalet tona duke parë rritje dhe informacione të tjera. Përveç kësaj, përmirësimet i shtohen gjithashtu qëndrueshmërisë së aplikacionit dhe disa afishe të reja që janë shtuar.

Me pak fjalë, ne gjithmonë rekomandojmë përdorimin e Telegram për mesazhe për arsye të ndryshme dhe sa herë që ata e azhurnojnë ato shtojnë një përmirësim interesant që kopjohet më pas nga pjesa tjetër e aplikacioneve, mund të themi se ato janë një hap përpara në shumicën e rasteve. Kohët e fundit mijëra njerëz janë duke hyrë në aplikacion pasi autoritetet po i përdorin ato për të luftuar Covid-19 dhe për të dërguar informacione të të gjitha llojeve, kjo i bën njerëzit ta instalojnë atë dhe të jesh në gjendje ta përdorin atë me aplikacionin e tyre për Mac është një gëzim, e vërteta. Tani ju vetëm duhet të azhurnoni aplikacionin nëse nuk e keni bërë atë automatikisht dhe të shijoni lajmet që vijnë kryesisht në formën e dosjeve për organizimi i bisedave.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.