Dy episodet e para të Central Park tani janë në dispozicion në Apple TV +

Central Park do të shfaqet premierë në maj por tashmë ka rimorkion e tij të parëKanë kaluar nja dy muaj që nga ajo kohë ne ju prisnim që Apple kishte publikuar atë që ishte një rimorkio për komedinë e re të Apple: Central Park. Tani mund t'ju themi se dy episodet e para janë tashmë të disponueshme në Apple TV +. Bëni veten të rehatshëm dhe kënaquni kjo seri e animuar me mjaft numra muzikorëKjo tha kështu që duket ose tingëllon pak e mërzitshme, por asgjë nuk mund të jetë më larg së vërtetës.

Central Park, është seria e fundit origjinale e Apple TV +, gjithashtu duke supozuar sfidën se është një muzikal brenda një seriali të animuar. Sidoqoftë, së shpejti do ta kuptoni që komploti është shumë mirë i menaxhuar, këngët janë tërheqëse dhe mund të shihni përvojën e të gjithë atyre që marrin pjesë në të dhe që grumbullojnë shumë përvojë në Broadway dhe Disney.

Disa njerëz që kanë parë tashmë dy kapitujt e parë të Central Park pretendojnë se ai ka shumë ngjashmëri me një tjetër serial, Bob's Burgers, nga krijuesi i saj Loren Bouchard. Kjo arriti një marrëveshje me Apple, pasi rrjeti Fox refuzoi ta transmetonte atë dhe filloi një "luftë" e vërtetë midis kompanive streaming për të parë se kush do t'i merrte të drejtat. 

Parku Qendror në Apple TV +

Seriali sillet rreth Familja Tillerman, puna e të cilit është të kujdeset për parkun në Manhattan. Owen Ai është menaxher i parkut, ndërsa gruaja e tij Paige është reportere e lundrimit. Cole është djali i saj qen i dashur, ndërsa Molly, vajza, vizaton karikaturat e ëndrrave për superheronjtë. Djaloshi kryesor i serialit është Bitsy Brandenham, një arrë e fortë për t’u shitur për një sekser të qytetit.

Dy kapitujt e parë janë tashmë në dispozicion dhe një i ri do të dalë çdo të premte. Apple ka fituar të drejtat për dy sezone. Tani që Defending Jacob ka mbaruar, ky serial i ri mund të marrë shkopin e suksesit për Apple TV +.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.