Dyqanet e Apple fillojnë të kenë mungesë të aksioneve të Apple Watch

Seria Apple Watch 4

Kjo është diçka që ndodh rregullisht në shumë dyqane të Apple dhe faqet e tyre zyrtare të internetit disa ditë para një lansimi të produktit të ri. Në këtë rast po flasim mungesa e stokut të modeleve të Apple Watch Series 1 dhe Series 3, në disa dyqane të ndërmarrjes Cupertino.

Impossibleshtë e pamundur të gjesh disa modele çeliku ose ato të serisë Hermès 38 mm në disa dyqane, por është gjithashtu e vështirë të gjesh stok të modeleve të tjera të Apple Watch. Ajo që nuk kemi dyshim është se Seritë e reja 4 janë duke u përgatitur dhe për këtë arsye ne duhet të fillojmë të bëjmë vend për ardhjen e tyre.

Ofertat janë gjithashtu një tregues i qartë i ardhjes së një modeli të ri

Në internet gjejmë disa oferta interesante të orëve të Apple si ajo që pamë javën e kaluar me modelin Apple Watch Series 3 Nike + 42mm, një model që gjendet në disa vende për pak më shumë se 300 euro, që do të thotë një zbritje prej 100 eurosh në çmimin e zakonshëm.

Në këtë rast iHelp BR Ata tregojnë në lajmet e tyre mungesën e stokut të disa modeleve të orës dhe disa media e vërtetojnë atë. Për tani Në vendin tonë nuk ka mungesë të aksioneve në dyqane dhe jo në faqen zyrtare të kompanisë. Ndoshta këto ditë para fjalës kryesore ne vërejmë një mungesë të stokut të një modeli specifik, por për momentin nuk ka ndryshime përtej atyre të zakonshme.

Kanë mbetur shumë pak që Apple të prezantojë serinë e saj të re të orëve inteligjente Së bashku me produkte të tjerë të rëndësishëm për firmën siç është iPhone, të Mërkurën ne do të marrim pjesë në një fjalim të rëndësishëm për shumë përdorues dhe kjo është shumë e qartë për Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.