Dyqani i ri i Apple i Hunan do të hapet më 4 shtator

Apple Changsha

Në fund të gushtit, ju informojmë për hapja e ardhshme e një dyqani të ri Apple në Kinë, në qytetin Changsha (provinca Hunan), një dyqan i ri që nuk do të jetë i fundit pasi gjatë gjithë këtij muaji, Apple planifikon të hapë një Dyqan tjetër Apple, këtë herë në Wuhan, në provincën Hubei.

Përmes faqes së internetit të Apple në Kinë, kompania e Tim Cook ka njoftuar zyrtarisht datën kur Apple Changsha do të hapë dyert e saj. Do të jetë tjetër Të Shtunën, 4 Shtator në 10 të mëngjesit me kohën lokale.

Ky Apple Store i ri ndodhet në qendrën e mirënjohur tregtare IFS të qytetit, një dyqan që ka lartësi të dyfishtë dhe do të ofrojë të gjitha tiparet dhe shërbimet që Apple Ofron rregullisht në të gjitha dyqanet e saj në të gjithë botën, përfshirë Sot në klasat ballë për ballë të Apple, klasa që do të fillojnë një ditë pas hapjes.

Në faqen e internetit të Apple të këtij dyqani të ri, ne mund të lexojmë:

Nga hyrja e brendshme e qendrës tregtare, klientët do të gjejnë menjëherë Forumin dhe videowall -in e veçantë, i cili organizon sesionet Sot në Apple. Të udhëhequr nga profesionistët krijues të Apple, sesionet e përditshme falas ofrojnë frymëzim krijues, mësojnë aftësi praktike dhe ndihmojnë klientët të mësojnë të shkojnë më tej me produktet e tyre Apple. Për të festuar hapjen e madhe, profesionistët krijues do të presin ekskluzivin Sot në sesionin e Apple "Art Walk: Discover the Colors of Changsha" duke filluar më 5 shtator, duke u dhënë klientëve mundësinë të eksplorojnë qytetin dhe të kapin ngjyrat e tij të gjalla në iPad Pro.

mollë do të kërkojë që të gjithë klientët të mbajnë një maskë për fytyrën Për të hyrë në brendësi, një maskë që punonjësit e dyqanit do të përdorin gjithashtu. Për më tepër, të gjithë klientët do të matin temperaturën e tyre para se të hyjnë në dyqan dhe u kërkohet me mirësi të ruajnë distancimin shoqëror.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.