Dyqani në internet Apple u mbyll, fjala kryesore është afër

dyqani online i mbyllur

Një nga shenjat e pagabueshme që Keynote është afër është mbyllja e dyqanit online Apple. Në këtë rast, kompania Cupertino tashmë ka mbyllur të gjitha dyqanet e saj në internet për të menaxhuar dhe bërë ndryshimet përkatëse në të.

Ka më pak se 3 orë për të ditur të gjitha lajmet nga Apple, pas të cilave jemi mjaft të pritur rrjedhjet e çelësave kryesorë të AirTags etj. «Hipi» fillon të mbin për të gjithë ne që presim me padurim produktet e reja të ndërmarrjes Cupertino.

Nuk është e nevojshme të mbani mend se faqja në internet e Apple nuk do të hapet deri në fund të fjalës kryesore Kur gjithçka është në tryezë Pasi të jetë hapur, ne do të jemi në gjendje të gjejmë të gjitha lajmet në lidhje me produktet e reja të paraqitura.

Për të qenë në gjendje të ndiqni ngjarjen me ne, thjesht duhet të jeni të lidhur rreth orës 18:30 sot në blog, më vonë do të kemi podcastin e Apple në kanalin YouTube dhe sigurisht që do të keni informacion edhe në rrjetet sociale. Apple Park po na pret.

Siç thamë, ka mbetur shumë pak për fillimin e prezantimit dhe ne me të vërtetë duam të shohim lajme. Ashtu si në prezantimin e vitit të kaluar, prezantimi i sotëm transmetohet në video, kështu që ne presim një Keynote shumë dinamike me disa video shembuj dhe një grup të mirë pjesëmarrësish në të. Logjikisht i pari do të jetë Tim Cook, përgjegjës për hapjen e perdes në secilën prej prezantimeve të bëra nga Apple në vitet e fundit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.