Fantastik 2 për macOS tani me 20% zbritje

Fantastik 2 për Mac

Ne tashmë ju kemi thënë më parë për këtë aplikacion të pabesueshëm, i cili nuk është i disponueshëm vetëm për Mac, por edhe për iPhone dhe iPad. Fantastical 2, është aplikacioni i kalendarit që Apple duhet të përfshijë si parazgjedhje në pajisjet e saj. Për këtë, ne jemi të sigurt për të rënë dakord.

Nuk është hera e parë që zhvilluesit e një aplikacioni kaq të mirë krijojnë një zbritje ekonomike për të. Por sa herë që ndodh kemi sigurinë që duhet ta botojmë në të katër erërat, sepse çdo kursim është i mirëseardhur.

Fantastical 2 me 20% zbritje

Kemi kaluar të Premten e Zezë dhe për Cyber ​​Monday. Në asnjë nga këto parti tradicionale, ku prodhohen oferta të pamposhtura, nuk kemi parë që Fantastical 2 të zbritet vetvetiu. Por tani dhe duke u dalluar nga të tjerët, ai ofron një zbritje prej 20% në çmimin e saj origjinal.

Aplikimi për momentin qëndron në 43,99 €. Ok, nuk është shumë, por nëse marrim parasysh gjithçka që na ofron aplikacioni dhe nëse kësaj i shtojmë se çdo zbritje është gjithmonë e mirëpritur, atëherë, ne po përballemi me një lajm të mirë.

20% zbritje në Fantastical 2 për Mac

Data: 3 dhjetor 2019

Ju tashmë e dini se për çfarë është i aftë Fantastical 2, atë është azhurnuar gjithashtu një javë më parë në versionin 2.5.13; Në këtë version të ri kemi:

 • Alarmet rikujtuese gjatë gjithë ditës shfaqen më qartë në pamjen e muajit
 • Klikoni me të djathtën ose klikoni me të djathtën e kontrollit në një pamje paraprake të hartës për të zgjedhur të hapni harta në Apple Maps ose Google Maps
 • URL-të e fiksuara të Google Hangouts shfaqen gabimisht për lloje të caktuara të ngjarjeve të përsëritura
 • Rregulloi një problem sinkronizimi kur hasni lloje të caktuara të gabimeve të rralla të serverit
 • Rregullime dhe përmirësime të ndryshme

Nëse nuk e keni akoma, ju nuk duhet ta harroni atë nga faqja e saj në internet, zhvilluesit lejoni përdorimin provë të aplikacionit plotësisht funksional për 21 ditë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.