Faqja kryesore para se të errët Sezoni XNUMX Trailer Tani në dispozicion

Shtëpia Para Errësirës

Disa ditë më parë, Apple publikoi rimorkio e parë e serisë Historia e Lisey, një serial i bazuar në një roman të Stephen King që do të shfaqet premierë në Apple TV + më 4 qershor. Tani është radha e serialit Shtëpia Para Errësirës, një serial sezoni i dytë i të cilit do të shfaqet premierë në shërbimin video streaming të Apple 11 qershorin tjeter dhe prej të cilave tashmë kemi në dispozicion rimorkion e parë.

Home Before Dark është bazuar në historinë e vërtetë të vajzës gazetare Hilde Lysiak. Ajo ndjek Hilde, një vajzë nëntë vjeçare, e cila zhvendoset në qytetin e vogël nga është babai i saj me origjinë. Atje ai zbulon një rast vrasjeje që të gjithë fshatarët ishin përpjekur ta varrosnin dhe ndjekin të vërtetën e asaj që ndodhi.

Në këtë sezon të dytë, protagonistja Hilde, vazhdoni kërkimin tuaj për të zbuluar sekretet e Portit Eire, kur një fermë shpërthen në mënyrë misterioze, një shpërthim që bëhet fillimi i një hetimi që do ta çojë protagonisten të luftojë kundër një korporate, duke vënë në rrezik familjen e saj dhe qytetin ku ata banojnë.

Yjet e serialit Princi i Bruklinit (Personazhi kryesor i filmit Projekti Florida me Willem Dafoe dhe me të cilin fitoi çmimin Kritikët për interpretuesin më të mirë të ri) në rolin e Hilde, Jim sturgess (21: Black Jack) si babai i Hilde, Abby miller (Njerëz të çmendur, të justifikuar: Ligji i Ryalan) ndër të tjera.

Pas kësaj serie qëndron Dana Fox (i cili gjithashtu ka marrë pjesë në skenar), Dara Resnik Creasey, Jon M. Chu, Rosemary Rodriguez dhe Kat Candler. Përmbajtja Anonime është në prodhim së bashku me Para Mount Television.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.