Gëzuar Krishtlindjen dhe një lumtur 2020!

Krishtlindje

I gjithë ekipi i unë jam nga Mac nuk mund të ndihmoj por ju urojme Gezuar Pushimet dhe nje vit te mbare 2020. Ky vit ishte padyshim një vit i pabesueshëm për sa i përket lajmeve që lidhen me botën Mac dhe Apple në përgjithësi, ndarja e këtij lajmi me të gjithë ju është diçka që ne e duam dhe ne vlerësojmë mbështetjen e mijëra lexuesve që na shoqërojnë çdo ditë në këtë faqe në internet .

Ne vazhdojmë të punojmë dhe të mësojmë me ju vit pas viti dhe këtë 2019 mund të themi se ka ndodhur me të vërtetë shpejt për shumë prej nesh, që do të thotë se ka qenë një vit vërtet i mirë. Lajmet e Apple janë të rëndësishme por pa të gjithë ju do të ishin të padobishme faleminderit përsëri për një vit tjetër në të cilin jemi rritur në lexues.

Redaktorët e Soy de Mac janë krenarë të flasin për produktet me të cilat Apple na gëzon dhe të jenë në gjendje të shkruajnë artikuj me udhëzime të të gjitha llojeve, truke për Mac-të tanë, lajme softuerësh dhe lajme të tjera. Nuk ka shumë më shumë për të thënë, kështu që gjëja e rëndësishme është të kaloni një pushim të mirë në shoqërinë e të dashurit tuaj dhe në kohën tuaj të lirë të vazhdoni të vizitoni faqen tonë të internetit që me siguri do të shtojë ato lajme të rëndësishme nga Apple, udhëzime të vogla apo edhe më të thashetheme të shquara të këtyre ditëve. Gëzuar Krishtlindjen dhe një lumtur 2020!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   John dijo

    Gëzuar Krishtlindjen për të gjithë ekipin. Ju keni më shumë klasë sesa faqen e internetit tipike për Apple në Spanjisht, ku urimet bien në sy nga mungesa e saj.