Hyni në lojë Dungeon Gungeon, falas për një kohë të kufizuar

Shkruani Gungeon

Edhe një herë duhet të flasim për një nga titujt që Epic Games Store na e vë në dispozicion plotësisht falas dhe që është i pajtueshëm me macOS. Zakonisht shumica e titujve janë në përputhje vetëm me WindowsKështu që kur të krijohet mundësia për një titull të përputhshëm me macOS, duhet ta shfrytëzoni atë.

Përfitoni prej tij për sa kohë që na pëlqen titulli. Këtë herë ne po flasim për Enter the Gungeon, një lojë burg që Ka një çmim të rregullt në Dyqanin Epic Games prej 14,99 euro, por që mund ta shkarkojmë falas për 0 euro deri nesër, 27 Gusht në 17:XNUMX pasdite (ora Spanjolle).

Enter the Gungeon është një lojë burg kjo na vë në vend të një grupi të dëbuarish që kërkojnë thesarin legjendar të Armazmorra: një armë me të cilën e kaluara mund të vritet. Ky titull na lejon të luajmë individualisht ose në mënyrë bashkëpunuese, ai vë në dispozicionin tonë një numër të madh armësh me karakteristika dhe municione të ndryshme.

Në mënyrë që të përfitojmë nga kjo ofertë, gjëja e parë që duhet të bëjmë është shkarkoni instaluesin nga Dyqani i Lojërave Epike dhe krijoni një llogari për ne. Nëse tashmë e kemi të instaluar aplikacionin në Mac-in tonë, duhet vetëm hapni aplikacionin, shkoni te Store dhe klikoni në Enter the Gungeon.

Sapo ta blejmë këtë titull, kjo do të mbetet e lidhur me llogarinë tonë përgjithmonë, si me të gjitha aplikacionet dhe lojërat që blejmë dhe / ose shkarkojmë nga Mac App Store, kështu që nuk është e nevojshme ta shkarkoni në kohën e blerjes.

Futni kërkesat minimale të Gungeon

Në mënyrë që të shijojmë këtë lojë klasike të burgut, ekipi ynë duhet të jetë menaxhohet nga OS X 10.6 ose më i lartë dhe se ekipi ynë ka 2 GB RAM dhe 2 GB hapësirë ​​tjetër për ruajtje. Ky titull është në dispozicion në spanjisht, kështu që gjuha nuk do të jetë problem.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.