James Corden luan në reklamën e fundit të Apple Music

Muzika e Apple

Aktualisht dhe siç është njoftuar nga Apple në fjalën e fundit, Apple Music ka 17 milion përdorues, ndërsa Spotify tashmë ka arritur 40 milion, siç ju informuam disa ditë më parë. Shkalla e rritjes së Apple është më e ngadaltë se ajo e rivalit të saj më të madh dhe Apple e di atë. Apple ka vendosur makinerinë e njoftimeve dhe ka përfituar nga korniza e shpërndarjes së Emmy Awards 2016 për të prezantuar njoftimin e saj të fundit në të cilin mund të shohim James Corden duke treguar ide rreth njoftimit të ardhshëm të kompanisë Eddy Cue, Jimmy Iovine dhe Bozoma Sain John.

Iodine, Cue dhe Sain John janë duke dëgjuar idetë që James Corden po u ofron atyre për njoftimin e ardhshëm të Apple Music, të përpiqesh të nxjerr në pah tiparet e Apple Music, të tilla si rishikimi në internet, listat e personalizuara të luajtjes, 40 milion këngët e saj ... Për t'u përpjekur të nxjerrë në pah të gjitha këto karakteristika, Corden po lançon ide që variojnë nga bërja e një reklame që imiton David Bowie, Slash ose Spice Girls të hidhen në ujë me 40 milion mollë ...

Njëri pas tjetrit të gjitha propozimet e Corden refuzohen. përfshirë idenë ku ai po ngiste makinën nëpër shkretëtirë në një të konvertueshëm dhe takon një fëmijë që është i etur. Kur djali i thotë se është i etur, Corden e kupton se është i etur për muzikë, jo ujë, dhe i jep një iPhone me aplikacionin Apple Music të hapur.

Në fjalën e fundit, Corden luajti në fillim të saj në një video në të cilën mund të shihni se si Tim Cook do të hipte në makinë dhe do ta çonte në auditorin e Bill Graham.. Gjatë rrugës, Corden i bën disa pyetje në lidhje me Apple Car, muzikën stars Cordel yjet në programin Carpool Karaoke, një shfaqje që tani e tutje do të transmetohet ekskluzivisht përmes Apple Music.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.