Jon Stewart promovon shfaqjen e tij të re për Apple TV + duke u tallur me garën hapësinore të miliarderëve

Jon Stewart

Pasi u largua nga bota e televizionit në 2015 dhe ndoqi ligjin, prezantuesja Jon Stewart njoftoi në fund të vitit të kaluar që kisha qëllimin kthehu në televizion, duke qenë Apple TV + platforma e zgjedhur për kthimin e saj në botën e televizionit me një program të çështjeve aktuale.

E tëra që dimë është se çdo episod do të trajtojë një temë të vetme dhe kjo do të jetë aktuale. Në teori, gjithçka duket se tregon se çështjet aktuale do të trajtohen në një seri dhe në mënyrë rigoroze, megjithatë, në një video promovuese të kthimit të tij në Apple TV + për të treguar të kundërtën.

Jon Stewart ka postuar në llogarinë e tij në Twitter një video që promovon shfaqjen e tij Problemi me Jon Stewart në të cilën argëton në garën hapësinore të miliarderëve. Në këtë video 3-minutëshe, Stewart tallet me miliarderët e teknologjisë, të dashur për hapësirën: Jeff Bezos, Elon Musk dhe Richard Branson.

Në rolin e Elon Musk është aktori Adam Pally, duke luajtur Jeff Bezos gjejmë Jason Alexander dhe në rolin e Richard Branson gjetëm një leckë (po, një leckë). Në rolin e Mark Zuckerberg, ne nuk takuam një mace endacake.

Megjithëse nuk kontrolloni shumë anglisht, Jon Stewart ka qenë përgjegjës për ofertat një paraqitje mjaft grafike mjaftueshëm për të kuptuar plotësisht atë që ai e konsideron këtë garë hapësinore të miliarderëve nga kompanitë kryesore të teknologjisë, kështu që unë ju ftoj të hidhni një vështrim në videon e plotë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.