Jonas Brothers Ndihmon në Promovimin e Hapësirës Audio në Apple Music

Audio hapësinore

Apple Music vazhdon të rrisë bibliotekën e saj të këngëve që shfaqin Audio Hapësinore. Si një risi, tani mund të dëgjoni Jonas Brothers në Dolby Atmos. Albumi The Happiness Begins i bendit tani është në dispozicion duke përfshirë edhe audion pa humbje. Lajmi u nda nga vetë artistët, me një cicërimë që lidhte njerëzit me albumin në Apple Music.

Audio hapësinore dhe Audio pa humbje kanë ardhur në Apple Music për të qëndruar. Një risi që është një mrekulli e vërtetë dhe që duhet përfituar. Apple ka qenë e ngarkuar për ta publikuar atë, por çfarë më mirë sesa vetë artistët të vendosin në qendër të vëmendjes të gjithë kapacitetin e kësaj teknologjie të re (natyrisht e re në Apple) dhe nëse përveç kësaj, përgjegjësit janë Hermanos Jonas, mire me mire se me mire.

Përmes rrjetit social Twitter, artistët kanë marrë përsipër të paralajmërojnë të gjithë abonentët e Apple Music duke përmendur që albumi i tyre i ri mund të dëgjohet me audio pa humbje dhe hapësinore.

https://twitter.com/jonasbrothers/status/1402340232788254723?s=20

Karakteristika hapësinore e zërit e Apple ka dalë e njohur, megjithëse ka disa defekte që mund të ketë. Vetë lista për dëgjim hapësinor e vet Apple Music lë për të dëshiruar, po, të paktën tani për tani dhe pa i hequr vëmendjen Jonas Brothers. Sidoqoftë, Lumturia Fillon e rinovuar duhet të dëgjohet përmes kufjeve super të larta dhe duke përdorur një DAC. Kjo është diçka që shumica prej nesh nuk mund ta përballojë, lose çfarë e bën AirPods Max një mundësi të shkëlqyeshme Për shumicën e njerëzve.

Supozojmë se pak nga pak këto funksione do të përmirësohen dhe përshtaten me nevojat e përdoruesit mesatar. Se të paktën duam të besojmë dhe duhet të besojmë se do të jetë kështu.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.