Kritikët e duan sezonin e dytë të Dickison dhe For All Mankind

Që nga fillimi i vitit, Apple ka marrë nominimet për disa nga seritë e disponueshme në Apple TV +, Ted Lasso duke qenë seriali që ka pasur më shumë sukses në këto konkurse. Sidoqoftë, jo të gjithë mbështeten në çmimet që marrin seri ose filma për të parë një vështrim të tyre.

Përdoruesit e tjerë i bazojnë motivimet e tyre për shikimin e përmbajtjes së re në mendimi i kritikëve. Në këtë kuptim, ne mund të shohim se si Apple ka bërë me të vërtetë mirë si për sezonin e dytë të Për të gjithë njerëzimin si me Dikisonpasi që të dy kanë një rezultat kritik 100%.

Nëse ju pëlqejnë filmat dhe serialet televizive, ka shumë të ngjarë ta dini Domate të prishura, një nga referencat më të përdorura në të gjithë botën nga miliona përdorues si për të vlerësuar përmbajtjen ashtu edhe për të zbuluar tituj të rinj.

Për të gjithë njerëzimin

Rezultati që keni marrë për të gjithë njerëzimin në Tomatometër për sezonin e tij të dytë qëndron në 100% pasi ka marrë një rezultat prej 18 kritikë profesionistë.

Sezoni i parë i këtij seriali mori një rezultat prej 73% në të njëjtën faqe në internet, e cila është një rritje e konsiderueshme krahasuar këtë sezon të ri.

La opinioni publik për këtë sezon të dytë është 74% ndërsa për sezonin e parë fitoi 86%.

Dickinson

Dickinson është një tjetër serial që ka qenë gjithashtu 100% e vlerësuar nga 23 kritikë profesionistë. Nëse flasim për rezultatin e dhënë nga publiku, kjo arriti 82%.

Sezoni i parë i këtij seriali mori 75% në të njëjtën platformë nga kritikët dhe 90% nga përdoruesit.

Snoopy Show

Seriale të tjera që gjithashtu ka marrë el 100% në Tomatometër Seasonshtë sezoni i parë i Snoopy Show nga kritikët dhe 86% nga përdoruesit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.