Merrni falas aplikacionin ColorStrokes Mac

logo-colorstrokes

Përsëri u gjet një kërkesë falas për një kohë të kufizuar jashtë Mac App Store dhe që mendojmë se mund të jetë me interes për shumë prej jush. Shtë një aplikacion që tashmë ne kishim parë më parë jam nga Mac por me atë rast ne e treguam aplikacionin nga vetë Mac App Store dhe kishte një çmim prej 3,59 euro. Aktualisht çmimi i këtij aplikacioni është 2,69 euro, por pas kërcimit do të shohim se si ta marrim këtë mjet redaktimi totalisht falas dhe padyshim ligjërisht.

Po, ColorStrokes është për katër ditë plotësisht falas në faqen e internetit të Paddle dhe për të qenë në gjendje ta kapim atë do të duhet të ndjekim vetëm disa hapa të thjeshtë:

 • Shkruani faqen tuaj nga e drejta këtu
 • Si në Facebook ose ndiqni Paddle në Twitter
 • Futni adresën tonë të postës elektronike dhe ndani lajmet në Twitter, Facebook ose G +

Duke ndjekur këto hapa nga faqja e saj në internet, ne do të kemi qasje në aplikacionin plotësisht falas për Mac-in tonë.

pa goditje në kolist

Me siguri ju tashmë i dini mundësitë e ofruara nga ky aplikacion nga kompania MacPhun, por nëse nuk i njihni, mund t'ju themi se na ofron mundësinë për të redaktuar imazhet tona në një mënyrë tjetër falë ngjyrës së sektorizuar, e cila na lejon për të lënë të gjithë imazhin në të zezë dhe të bardhë përveç pjesës që duam të imazhit që do të shihet me ngjyra.

Kërkon të instaluar OS X 10.6 ose më të ri dhe madhësia e tij është 15,3 MB. Eshte per një shans i mirë për ta marrë nëse nuk e keni të instaluar tashmë në Mac tuaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Marco Zp (@ Marc0_Zp) dijo

  Faleminderit, kontribut i shkëlqyeshëm