Nëse Solo Loop nuk ju përshtatet, nuk keni më nevojë të ktheni të gjithë Apple Watch.

Koreane Single Loop Apple Watch Series 6

Me mbërritjen e Apple Watch Series 6, gjithashtu mbërritën lloje të rinj të rripave. Solo Loop ose Loop Solo Loop është sa e bukur aq edhe e rrezikshme. Shtë e rrezikshme sepse përdoruesi duhet shkarkoni një model për të zbuluar se cila është madhësia juajpasi rripi nuk mund të zmadhohet apo shkurtohet. Problemi është se disa përdorues nuk kanë matur mirë dhe është dashur të kërkojnë një zëvendësim. Deri kohët e fundit Apple kërkoi të gjithë setin. Tani ju duhet vetëm rripi.

Thurje e vetme e thurur

Loop Solo dhe Loop Solo Loop (i endur) Ata janë një nga rripat e rinj të Apple Watch që u lançuan më 15 shtator. Një rrip që nuk mund të rregullohet pasi të jetë porositur, pasi kjo është shenja dalluese e saj që e dallon atë nga të tjerët. Disa përdorues kur kanë bërë porosinë, matjet nuk duhet të ishin marrë mirë me shabllonin që duhet të përdoret para porosisë dhe natyrisht, ishte i vogël ose shumë i madh.

Apple kërkoi të dërgonte një të ri, të gjithë setin e përbërë nga ora dhe rripat. Kjo do të thoshte që kompania mund të duhej disa javë për të dërguar porosinë e re dhe përdoruesi do të hynte në një lak dëshpërimi dhe gjendjeje të keqe. Duket se Apple ka menduar dy herë dhe Sipas analistit Jon Prosser, nuk ka nevojë ta ktheni orën tani. Të paktën kështu e pohon ai në një botim të rrjetit social Twitter për një shef të një faqeje të njohur interneti të specializuar në teknologji dhe veçanërisht në Apple.

Tani për tani, do të ishte e mjaftueshme të ktheni rripin Solo Loop ose Solo Loop të thurur etj përdoruesi do të jetë në gjendje të përdorë orën, Ndoshta me një rrip që tashmë e kisha nga një model i mëparshëm por jo me risinë e momentit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.