Ne tashmë e dimë datën e lëshimit të serisë shkencore-shkencore Pushtimi në Apple TV +

Pushtim

Apple ka njoftuar zyrtarisht datën e lëshimit të serisë tjetër të trillimeve shkencore që vjen në shërbimin e saj video streaming. Ne po flasim për Pushtimi, një dramë hapësinore që do të dalë në programin Apple TV + më 22 tetor, një seri që na tregon a pushtimi i huaj nga këndvështrime të ndryshme në të gjithë botën.

Pas këtij seriali është Simon Kinberg, i njohur për Deadpool y The Martian. Tri episodet e para do të shfaqen premierë më 22 tetor. Dhe çdo të premte do të dalë një episod i ri deri në përfundimin e sezonit të parë, një sezon i përbërë nga 10 episode.

Në serial luan Sam Neill (Jurassic Park), Shamier Anderson (I zgjuar), Golshifteh Farahani (Nxjerrja), Firas Nassar (Fauda) dhe Shioli Kutsuna (Deadpool 2).

Ngacmuesi për këtë seri të re na tregon një seri imazhesh të shpejta të një katastrofe që ndodh në tokë, megjithëse kërcënimi i huaj nuk tregohet në çdo kohë.

Pushtimi është shkruar dhe prodhuar nga Kinberg Weil dhe Jakob Verbruggen i njohur për seri Alienisti y Gjuetari. Në prodhimin ekzekutiv të kësaj serie, ne takohemi Andrew Baldwin (Vizitori), Audrey Chon (Zona Twilight), Amy Kaufman (Kështu na shohin ata) dhe Elisa Ellis, plus Katie O'Connell Marsh (Narcos, Hannibal)

Ky sezon i parë përbëhet nga 10 episode dhe ka shumë fletëvotime për të rinovuar për një sezon të dytë, veçanërisht nëse marrim parasysh se numri i prodhimeve dhe premierave në dispozicion në Apple TV + është akoma shumë i vogël pavarësisht nga fakti që përmbajtja e re po lëshohet vazhdimisht.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.