Ne tashmë e dimë datën e premierës së sezonit të dytë të Home Before Dark

Shtëpia Para Errësirës

Një nga seritë për të gjithë familjen që mund të gjejmë në Apple TV + është Home Before Dark, një seri që ka kaluar pa dhimbje dhe lavdi nga shërbimi video streaming i Apple pavarësisht se është mjaft interesant (nëse nuk i keni dhënë ende një shans, po e shfrytëzoni).

Home Before Dark është një dramë misterioze familjare, sezoni i dytë i të cilit, sipas Deadline, do të shfaqet premierë pak para verës, konkretisht 11 Qershor. Atë ditë, Apple do të vërë episodin e parë të sezonit të dytë dhe çdo të Premte do të shtojë një të ri.

Për momentin asnjë rimorkio zyrtare të këtij sezoni të dytë, për të cilin ne do të duhet të presim disa javë, por sa më shpejt që të jetë në dispozicion nga Unë jam nga Mac ne do t'ju ofrojmë atë për ju.

Ky sezon i dytë do të ndjekë reporterin Hilde Lasso (i luajtur nga Brooklyn Price) si heton një shpërthim të madh që ka ndodhur në një fermë lokale. Gjatë hetimit të tij, Lasso do të përballet me një korporatë të fuqishme. Kjo mbart rrezik potencial për familjen e tij dhe qytetin e vogël ku ai jeton, Erie Harbour.

Sezoni i parë i këtij seriali, i luajtur gjithashtu nga e njëjta aktore, na tregon se si e gjithë familja zhvendoset në qytetin e babait të familjes ku reporteri i ri arrin hetojë një rast të vjetër vrasjeje që të gjithë njerëzit duan ta varrosin dhe ta harrojnë përgjithmonë.

Ndryshe nga sezoni i parë, i cili premierë e plotë në prill 2020 (për shkak të pandemisë), për këtë sezon të dytë Apple do të miratojë një premierë javore për

Jim Sturgess (Përtej Universit) kthehet si babai i Lasso. Në sezonin e dytë do të shfaqen gjithashtu Kylie Rogers (Yellowstone), Joelle Carter (Justifikuar), Aziza Scott (The Fosters) dhe Abby Miller (The Sinner), ndër të tjera.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.