Ne tashmë kemi zhbllokimin e parë të videos së MacBook Air të ri

Përdoruesit e parë të MacBook Air kanë marrë pak kohë për të nisur zhbllokimin e parë dhe ne tashmë kemi disa video në dispozicion për të parë se çfarë shton kutia e këtyre pajisjeve të reja të Apple nisur më 30 Tetor në New York City.

E vërteta është se gjëja e zakonshme zakonisht vjen në to dhe ne mund të shohim disa hollësi kurioze në lidhje me përmbajtjen e afisheve, diçka që është e dukshme në videot e ndryshme që do të shohim pas kërcimit. Apple e ka të qartë atë që shton në kutitë e këtyre kompjuterëve dhe kjo është ajo që ka bërë përgjithmonë aq sa të nxirret nga kutia dhe të përdoret, mos prit asgjë tjetër.

Ne duhet të themi se këto unbonxing parë ato nuk janë nga kanalet "të njohura" të rrjetit social YouTube. Kjo është e para nga videot që duam të ndajmë me ju:

E dyta video është nga TechMe0ut dhe gjithashtu hasëm në një MacBook Air në të njëjtën ngjyrë:

Më në fund kemi një tjetër nga unboxing dhe përshtypjet e para të lëshuar së fundmi MacBook Air dhe padyshim edhe në ngjyrë ari:

Duket se kjo ngjyrë e artë është ajo që ju pëlqen më shumë ose është ngjyra që Apple po shpërndan për shumicën e rishikimeve ... Sidoqoftë, gjëja e rëndësishme tani është që ne tashmë kemi disa kanale që kanë këto MacBook Air të reja dhe që mund të na japë një ide se cilin model të zgjidhni në rastin e dëshironi të blini një.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Hoze Alonso dijo

  Mirëmëngjesi.
  Unë jam pajtuar në kanalin tuaj dhe marr postën tuaj çdo ditë, por shumë ditë nuk mund të shoh një pjesë të postës sepse ekziston një bllok i zi që mbulon gjithçka.
  Si mund ta korrigjoj këtë?