Një palë atlete nga vitet '90 me logon e Apple në ankand

Atlete me logon e Apple dalin në ankand

Ky është një nga ato lajmet që ia vlen të komentohet vetëm për kuriozitetin në lidhje me të. Marsin e ardhshëm, një palë atlete me logon shumëngjyrësh të Apple do të dalin në ankand në gjuhë dhe me emrin e kompanisë në krah. Sigurisht që do të jetë i përshtatshëm vetëm për ata që janë shumë, shumë tifozë të kompanisë amerikane.

Gjëja më kurioze është që këpucët nuk i përkisnin asnjë prej burrave të fortë të kompanisë (të cilët as nuk do ta kuptonin, por do t'i jepnin pak më shumë kuptim kokës sime) nëse jo nuk mendoj se ata madje e dinë kush ishte pronari i tyre ose pronari i tyre, edhe pse ajo që është e sigurt është se ajo ishte një punëtor i Apple.

Ankandi do të jetë në fund të Marsit, por ju mund të konkurroni në këpucë nga dita 3

Në vitet 90, atlete u lëshuan dhe u shpërndanë punonjësve të Apple. Tridhjetë vjet më vonë kompania Trashëgim ka vendosur që është mjaft e rëndësishme për të filluar një ankand për ta. Nuk është hera e parë që bëhet diçka e ngjashme, pasi që të ngjashme ishin ankanduar pak më parë. Vlera e parashikuar e blerjes prej rreth 30.000 $ nuk mund të arrihej, kështu që Supozojmë se kësaj here ato ulin pritjet.

Në fletën e specifikimit të objektit që do të dalë në ankand, tregohet se këpucët janë një 42 e gjysmë (sikur blerësi i ardhshëm do t'i vishte) dhe se ato janë përdorur dhe jo në gjendje shumë të mirë, të paktën nga ajo që mund të shohim në imazhe. Sigurisht, të paktën ju ende mund të shihni logon dhe markën e Apple të shtypura në këpucë.

Këpucët e mollës do të lëshohen në fund të Marsit

Ankandi do të zhvillohet në 24 Mars por ju mund të bëni oferta prej tyre nga data 3 e të njëjtit muaj. Mbani në mend se këpucët u krijuan nga Adidas dhe ishin në dispozicion vetëm për punonjësit e kompanisë kaliforniane të cilët po punonin në kompani në atë kohë.

Sigurisht që ne duhet t'i japim një duartrokitje punonjësit që i ka mbajtur këpucët për kaq gjatë duke pritur të fitojë para me to dhe natyrisht do të përgëzojmë edhe blerësin e tyre, sepse përshtatet në mënyrë të përkryer në të ashtuquajturit tifozë, ajo e Apple ka shumë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.