Ofertat e Black Friday për produktet e Apple për ditën e sotme 24 nëntor

Brezi i 2-të i AirPods

Një ditë më shumë, ne mbledhim në këtë artikull ofertat më të mira për produktet e Apple të cilat janë të disponueshme me zbritje të konsiderueshme në Amazon. Ashtu si në artikujt e mëparshëm, të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë të disponueshme në njësi të kufizuara, ndaj mos e mendoni më shumë se një herë nëse doni të përfitoni prej tyre.

SHËNIM: Të gjitha produktet që ju tregojmë në këtë artikull janë të disponueshme në momentin e publikimit të këtij artikulli.

AirPods gjenerata e dytë për 2 euro.

Gjenerata e dytë AirPods me këllëf karikimi me kabllo rrufeje, janë në dispozicion në Amazon me çmimin e tyre të ulët të të gjitha kohërave prej 2 euro.

Blini AirPods të gjeneratës së dytë për 2 euro.

Apple Watch Series 6 44 mm (PRODUCT) E kuqe 349 euro

Apple Watch Series 6 44mm Color (PRODUCT) Red është në dispozicion në Amazon për 349 dollarë.

Blini Apple Watch Series 6 44 mm për 349 euro.

Apple Watch Series 7 41 mm për 399 euro

Apple Watch e re për këtë vit, Seria 7, është në dispozicion për 399 euro në ngjyrë Abyss, versioni i saj 41 mm.

Blini Apple Watch Series 7 për 399 euro.

AirTag për 27,99 euro

Beacon i vendndodhjes së Apple është i disponueshëm në Amazon për 27,99 euro, që përfaqëson një zbritje prej 20% në çmimin e tij të zakonshëm.

Blini AirTag për 27,99 euro.

Beats Studio3 Wireless me anulim zhurme 169 euro

Modeli i anulimit të zhurmës Studio 3 është i disponueshëm për 169 euro në Amazon, nga 349 euro.

Blini Beats Studio 3 Wireless për 169 euro.

AirPods Max për 508,99 euro

AirPods Max në të kuqe, bie nga 629 euro të zakonshme në 508,99 euro. Pjesa tjetër e ngjyrave në gamën AirPods Max janë gjithashtu të disponueshme për pak më shumë.

Blini AirPods Max për 508,99 euro.

Mac Mini M1 732 euro.

Mac Mini me procesorin M1, 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​ruajtëse mund ta gjeni në Amazon për 732 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 799 euro.

Blini Mac Mini M1 për 732 euro.

Withings Body + peshore 69,95 euro

Një nga peshoret dixhitale më të mira në treg është ajo e ofruar nga Withings, një peshore që mat yndyrën e trupit, përqindjen e ujit në trup dhe BMI-në dhe gjithashtu sinkronizohet me iPhone-in tonë. Çmimi i tij i zakonshëm është 99,95 euro dhe me zbritjen 30% zbret në 69,95 euro.

Bli Withings Body + Peshorja për 69,96 euro.

Spina smart Eve Energy 28,99 euro

Spina inteligjente Eve Energy bie nga 39,95 € në 28,99 €. Kjo prizë është e përputhshme me HomeKit dhe nuk kërkon një kërcyes për të funksionuar.

Blini spinën inteligjente Eve Energy për 28,99 euro.

Termostati Google Nest 179 euro

Termostati i Google, çmimi i zakonshëm i të cilit është 249 euro, sot ulet në 179 euro.

Bli termostatin Google Nest për 179 euro

Fshesë me korrent dhe pastrues Roborock S7 499 euro

Nëse jeni duke kërkuar për një fshesë me korrent dhe pastrues për shtëpinë tuaj, Roborock S7 është në dispozicion në Amazon me 50 euro mbi çmimin e tij të zakonshëm prej 549 euro.

Blini Roborock S7 për 499 euro

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.