Apple Watch Space Black 42 mm është në mungesë

hapësirë-zi

Kur dhamë datën zyrtare të lançimit në më shumë vende të Apple Watch të siguruara nga vetë kompania në një deklarata zyrtare, ishte e qartë se modeli 42 mm Space Black Ishte modeli që kishte më shumë vonesa për arsye të panjohura, megjithëse mund të mendojmë për një kërkesë më të lartë. Tani kompania konfirmon përsëri këto vonesa me një deklaratë tjetër që u dërgohet drejtpërdrejt përdoruesve që planifikojnë të zgjedhin këtë model në të cilin paralajmëron se nuk do të jetë në dispozicion për shitje në dyqane derisa të gjitha porositë e vendosura më parë në internet të mos ju dërgohen pronarëve përkatës.

Kjo është pjesë e deklaratës Apple për modelin specifik:

Faleminderit per zgjidhni tonën Apple Rights Watch. Ne jemi duke punuar veshtirë të bëhuni gati dhe dërgoni urdhërat sa më shpejtë të jetë e mundur dhe në renditja në të cilën Ata u pritën. Como ju mund të keni dëgjuar, disa modele të orës do të jenë së shpejti në dispozicion Dyqane me pakicë të Apple. Ne do të donim se ju e dini sesa modeli cfare kerkove nuk do të jetë në dispozicion për blerje në Dyqane me pakicë të Apple derisa të gjithë porositni në internet rryma janë dërguar.

Në këtë mënyrë, Apple e njeh këtë model specifik po përjeton më shumë vonesa sesa modelet e tjera dhe që përdoruesit të cilët do të kenë mundësi ta blejnë atë në grupin e dytë duhet të jenë të durueshëm nëse është modeli i zgjedhur. Përndryshe ne mund të jemi të kënaqur nëse shkalla e prodhimit vazhdon me këtë ritëm dhe porositë nuk janë shumë vonë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.