Pak është duke u thënë në lidhje me MacBooks të reja, kështu që mos prisni shumë në 12 shtator

Modelet MacBook

Në fillim dukej se kryesori për iPhone dhe Apple Watch, do të ishte gjithashtu prezantimi kryesor i një modeli të rinovuar Mac. Tani kur afrohet data e mbajtjes së fjalës kryesore dhe me ftesat në tryezë, Duket se nga Mac do të kemi mjaft pak në këtë fjalim kryesor.

Apple madje mund të nisë MacBook-un e ri 12-inç me procesorë të gjeneratës së tetë Intel, madje mund të rinovojë atë linjë MacBook Air për të cilën u fol kaq shumë në rrjet këto ditë më parë, por asgjë nga këto nuk duket të ketë forcë në qendrën kryesore për i-nëPhone XS, seria e re Apple Watch 4, mbase baza e karikimit AirPower dhe kutia wireless AirPods.

Nuk është diçka që na mungon shumë

Kjo nuk është diçka ndryshe nga ajo që ka ndodhur më parë në prezantimet e modeleve të reja të iPhone dhe është se Apple zakonisht nuk i përzien lansimet e Mac me ato të iPhone. Përkundër kësaj, është e vërtetë që mund të lëshojë një nga ato azhurnimet "e heshtura" drejtpërdrejt në faqen e internetit të kompanisë, por ne dyshojmë se'll Do të shohim se çfarë do të ndodhë në fund, por me çdo minutë që kalon dhe qasja kryesore, shpresat për të parë Mac të rinj zbehen.

Shpresojmë se do të jetë një ngjarje afërsisht dy orëshe dhe nuk besojmë se MacBook-et e reja kanë vend në prezantim, e as MacBook Airs, kështu që gjëja e rëndësishme është t’i shpjegojmë të gjithëve që mendojnë se mund të kenë një cep në kjo kryesore është se në tetor ose nëntor do të shohim ndryshime në Mac. Në fund të këtij viti 2018 është kur do të shohim ato ndryshime në gamën e Mac. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Anthony dijo

    Shumë gjatë duke pritur për Bloody Mac Pro. Tani një tjetër Iphone dhe një tjetër Ipad, sikur të ishin të nevojshëm ose do të ishin "të rinj" në diçka. Nuk pres më shumë nga Apple, jo

bool (e vërtetë)