Pamje e shpërthyer e Apple Watch në detaje të plota

ora-mollë-martin-hajek-lotimi-4 Ka dy ditë deri në njësitë e Apple Rights Watch fillojnë të arrijnë pronarët e tyre dhe me siguri web iFixit do të jetë një nga të parët që do të çmontojë një njësi për të parë se si është ndërtuar. Tani, në këtë artikull ne ju tregojmë disa imazhe që edhe pse mund të kalojnë në të vërtetë, nuk është asgjë më shumë sesa interpretime të krijuara nga projektuesi i famshëm Martin Hajek.

Shfaqen imazhet që ju tregojmë më poshtë brendësia e asaj që po bëhet suksesi i ri i Apple. 

Shtë e qartë se me një interpretim nuk mund të arrini të njëjtin nivel të detajit që iFixit do të arrijë kur vendosni dorën në njërën prej tyre, por jep një ide mjaft të përafërt se çfarë mund të jetë brendësia e kësaj Apple Watch të ri. 

Nëse po pyesni se si është e mundur që ky dizajner të dijë se si është brendësia e Apple Watch, përgjigjja është se ai është frymëzuar nga secila prej videove që kompania, Pak nga pak, është botuar për t’i dhënë asaj publicitet.

ora-mollë-martin-hajek-lotimi-5

ora-mollë-martin-hajek-lotimi-3

ora-mollë-martin-hajek-lotimi-6

ora-mollë-martin-hajek-lotimi-2

Mos harroni se në kanalin YouTube të Apple mund të shihni videot që u shfaqën në 9 Mars, në të cilat shihet procesi i prodhimit të modeleve të aluminit, çelikut dhe arit. Tani duhet vetëm të presim dhe të shohim nëse ky projektues ka pasur sukses ose nëse ndoshta në ndonjë koncept ai është larguar. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.