Podcast 13 × 04: Apple Keynote, shumë zhurmë për asgjë

Podkasti i Apple

Si mund të ishte ndryshe podkasti mbrëmë në të cilin u përqëndruam drejtpërdrejt Ngjarja e Apple u mbajt të martën e kaluar, 14 shtatorMe Në këtë ngjarje, disa produkte u prezantuan me kinematikë befasuese, një nga më të punuarit nga Apple në kohët e fundit, por siç mund ta lexoni mirë në titullin e podkastit tonë, jo gjithçka ishte aq "spektakolare" sa dukej ...

Në këtë kuptim, të gjithë kanë mendimin e tyre, por shumica e komenteve janë negative për atë që ata paraqitën. Me përjashtim të iPad mini që ndryshon modelin për t'u përshtatur me pjesën tjetër të modeleve iPad Air dhe Pro, iPhone 13 i ri është më së shumti "i njëjtë me iPhone aktual 12." Nuk është se ne me të vërtetë besojmë se kjo është e vërtetë fare, por mund të themi se shumë mendojnë kështu.

Kjo është lidhja për të hyrë kanali ynë në YouTube dhe se ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes para dëgjojeni kur dhe ku dëshironi. Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë dhe gjithnjë e më shumë nga ne.

Dhe përsëri duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto maturime intensivegjithnjë e më shumë përdorues takohen drejtpërdrejt dhe na pyesin drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu çështje të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është vërtet një kënaqësi për të ndarë të gjitha përvojat tona dhe për të njohur tuajatShpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.