MacBook Pro 13 from nga 2019 tashmë në seksionin e rinovuar

Rinovuar MacBook Pro

Shfaqen njësitë e para të atyre të reja MacBook Pro 13 inç nga korriku i kaluar në seksionin Apple Refurbished ose Refurbished. Të kesh mundësinë e zgjedhjes së njërit prej këtyre kompjuterëve të restauruar ose të rikonstruktuar nga vetë Apple na ofron mundësinë e kursimit të parave të mira për blerjen tuaj.

Trueshtë e vërtetë që ne tashmë kemi folur shumë herë për këto produkte të rinovuara në Unë jam nga Mac, por nuk lodhemi prej tij pasi përvoja që kemi personalisht me blerjen e disa prej këtyre produkteve ka qenë gjithmonë shumë e mirë në të gjitha aspektet.

Rinovuar MacBook Pro

Logjikisht, të kesh një çmim më të ulët dhe të jesh një pajisje e rikonstruktuar ose e riparuar ka gjithashtu pjesët e saj më pak të mira, por nëse duhet të vendosim një peshore, ajo anon nga ky lloj produkti për sa kohë që gjejmë modelin që duam dhe nuk arrijmë ta blejmë të ri. Garancia një vjeçare është pika e dobët për ne dhe është se në këtë rast dhe vetëm në këta kompjuterë, specifikohet qartë që garancia është një vit nga Apple.

Festat po afrohen dhe është koha për të blerë por edhe për të pasur një kokë në to dhe ndoshta çdo kursim që mund të kemi në blerjet tona do të jetë i mirë. Në këtë rast skuadrat kanë zbritje deri në 340 euro në të njëjtin model të ri. Ajo që është e sigurt është se këta kompjuterë duken të rinj dhe po të mos ishte për kutinë në të cilën ata mbërrijnë dhe vitin më të vogël të garancisë, askush nuk do të ishte në gjendje të bënte dallimin midis një modeli të ri dhe atij të rivendosur nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)