Këllëfë me fibra karboni për iPhone dhe iPod Touch nga rastet e gorillave

Rastet për iPhone dhe iPod Touch, Rastet Gorilla

Në veçanti ka dy këllëfët i ngurtë i bërë nga fibra karboni për iPod Touch gjenerata e parë dhe për iPhone 3G. Risi është se deri më sot ata ishin parë këllëfët të butë, të tilla si ato të Siguron, ose silikoni Në rast se, këto që na shqetësojnë sot janë të ngurtë.

të gjithë këllëfët, të butë ose të ngurtë kanë virtyte dhe pengesa dhe ne do të përmendim disa prej tyre më poshtë:
L raste të ngurta të fibrave të karbonit nga Gorilla-Rastet Ata dallohen për cilësinë e tyre të lartë dhe janë shumë të butë në prekje, përbëhen nga një copë e vetme, e cila në kohën e montimit të tyre ishte dy që pas procesit të tyre ishin plotësisht simetrike dhe u bashkuan me një shirit plastik delikat ku gënjeshtra mbishkrimi «rastet e gorillave«. Sa i përket brendësisë së saj, ne gjejmë një strehë prej kadifeje në të cilën do të ruhen pjesa e përparme dhe e pasme e pajisjes, ky material siguron mbrojtjen e iPhone ose iPod, pasi që, edhe nëse bëhet presion mbi të, ajo nuk do të arrijë në qendër dhe për këtë arsye kjo pajisje shtesë do ta ketë përmbushur funksionin e saj.

Pjesa e sipërme dhe e poshtme janë të ekspozuara dhe janë dy hapje ku pajisja futet në mënyrë që të përshtatet në mënyrë të përsosur me sistemin Flipstrap. mill Isshtë e matjeve të sakta, domethënë, mund të futni iPhone në cilindo drejtim dhe thjesht shtypni në krye do ta bëjë pajisjen të ulet fort në kutinë.

Përmes | Mollë


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   alberto dijo

  Jam i interesuar të marr informacione në lidhje me rastet për brezin tim të parë ipod touch

 2.   ricardi erick martinez romo dijo

  Përshëndetje, mirëmëngjesi, unë jam shumë i interesuar për të blerë produktin tuaj, ku mund ta blej atë dhe me çfarë kostoje, përshëndetje