Aplikacionet për Rishikimin e Krishtlindjeve

Krishtlindja tashmë ka mbërritur dhe për këto festa ka edhe aplikacione që ose e bëjnë jetën më të lehtë ose të bëjnë të buzëqeshësh. Kartolinat nuk bëhen më thjesht nga letra dhe numri fitues i Lotarisë së Krishtlindjeve nuk do të duhet më të kërkohet në atë listë të gjatë të nesërmen në ndonjë gazetë. Për gjithçka dhe këtë dhe shumë më tepër ne e paraqesim këtë Rishikimi i aplikacionit thelbësore për këto Krishtlindje. Shumica e aplikacioneve janë falas përveç PhotocardsHD e cila ka një kosto minimale prej 0,89.

Për tu përgatitur për Krishtlindje

recetat e mia për logon e Krishtlindjeve

Recetat e mia për Krishtlindje 

Ky aplikacion lindi pas sukses i madh e cila ka pasur komunitetin më të madh të kuzhinierëve amatorë në botë, Recetat e mia. Me këtë aplikacion mund të lundroni midis 2500 receta për Krishtlindje falas. Mund të kërkoni sipas llojit të përbërësve, vendit, kostos, vështirësisë, etj.
Gjithashtu kur prekni përbërësit do të ruhet automatikisht në një Listë pazar për ta bërë detyrën tuaj më të lehtë. Ruani recetat tuaja të preferuara ose ndani ato. Menuja e pushimeve nuk do të jetë kurrë më problem me këtë aplikacion.
logo e lexuesit të biletave të lotarisëLexues i lotarisë 
Si çdo vit, dikush përfundon me një numër të madh pjesëmarrjesh nga të gjitha anët dhe bën të njëjtën pyetje: Në cilën kam marrë diçka?
Me këtë aplikacion nuk do të keni më nevojë të fusni me lodhje secilin prej numrave me të cilët keni provuar fatin tuaj në Lotarinë e Krishtlindjeve. Me këtë mjet do të jetë aq e lehtë sa zmadhoni numrin dhe aplikacioni do të lexojë barkodin e së dhjetës. 
Aplikacioni i lexuesit të lotarisë së Krishtlindjes
Ai gjithashtu përfshin një formular manual, si dhe statistikat se sa herë është lëshuar dhe do të përdoret për lotarinë e fëmijës dhe për tërheqjet e kryera nga lotaria kombëtare gjatë pjesës tjetër të vitit.

Për dhurata

 

Aplikacioni i logos Tiendeo  priren 

E të shkelmojë qytetin duke kërkuar dhurata dhe pazare. Nëse juaji do të krahasojë çmime të ndryshme në institucione, duhet ta keni këtë aplikacion në iPhone tuaj.
Ju mundeni shfletoni katalogët dyqane nga Media Mark në Ikea. Kërkoni për produkte në to dhe comparar, lokalizoni dyqanet, shihni orët.
Ruani ofertat në të preferuarat tuaja dhe jini vigjilent ndaj promovimeve të ndryshme të dyqaneve tuaja të preferuara. Tiendeo do t'ju njoftojë kur ndryshimet e promovimit do të ndryshojnë.

Logoja e aplikacionit Friend i padukshëm Aplikacioni i Mikut të Padukshëm 

Nëse makthi juaj më i madh për këto festa janë dhuratat dhe zakoni tradicional i mikut të padukshëm me këtë aplikacion do të jetë shumë më e lehtë për ju të organizoheni për dhuratat. Harrojeni letrat kur bëni mikun e padukshëm sepse me këtë mjet do t’i jepni lamtumirë letrës.
Kjo ju lejon krijoni grupet tuaja të ndahen midis familjes dhe miqve, për shembull. Mund t'i shtoni kontaktet tuaja në listat që keni krijuar, gjithashtu mund të zgjidhni kush nuk dëshiron të jesh miku yt i padukshëm, një avantazh i madh, sepse kush nuk ka pasur dikë që mezi e njeh ose me të cilin kalon keq, me këtë aplikacion që ka mbaruar. I tillë është niveli i personalizimit që mundeni përfshijnë mesazhet, kufirin e shpenzimeve dhe shënoni ditën dhe orën së bashku me cilësimet e tjera.
Kur të keni përcaktuar tashmë të gjitha karakteristikat që jepni do të ndodhë dërgimi dhe shorti i rastësishëm dhe secili përdorues i futur do të marrë një email në të cilin do të tregojë kush është shoku që duhet të dhurojë dhe kaq.

Për të uruar Krishtlindjet

fotokarta logo HD Kartela fotografike HD 

Uroni Krishtlindjen me fotot tuaja. Me Kartela fotografike HD ju mund të bëni urime për Krishtlindje me tuajin fotografi vetanake në cilësi të lartë. Asshtë aq e lehtë sa hapja e aplikacionit, zgjedhja e sfondit që ju pëlqen më shumë, futja e fotografisë së dëshiruar; ju mund ta zgjidhni atë edhe nga ju album ne facebook, editojeni dhe kaq.
Mund ta ndani në rrjetet sociale dhe ta dërgoni me email tek marrësi i saj ose nëse jeni më tradicional, dërgojeni me postë.

Fotografi qesharake të logos së Krishtlindjeve Fotografitë e Krishtlindjes

jap një prekje argëtuese në fotot tuaja. Veshja si Santa Claus, vendosja e dekoratave për miqtë dhe familjen tuaj. Argëtohuni në mënyrën më të thjeshtë dhe shpërndajeni në rrjetet sociale. Urime Krishtlindjet në një mënyrë argëtuese.

Për të vegjlit

Kalendari i Ardhjes Kalendari Adviento

Megjithëse në disa vende nuk ka shumë traditë, fakti është se në pjesën më të madhe të Evropës kalendari i Ardhjes është pjesë e Krishtlindjeve. Instaloni atë në iPad familja në mënyrë që të vegjlit të interesohen për këto festa në një mënyrë tjetër dhe të kuptojnë se durimi është gjithashtu pjesë e dhuratave të Krishtlindjeve.
Ti mund te zgjedhesh midis pesë këngëve të Krishtlindjeve dhe midis ekraneve të zbukuruara për vajza dhe djem. Bëni fëmijët tuaj të zbulojnë surprizat që fshihen çdo ditë.

logo e historisë së Krishtlindjeve Historia e Krishtlindjeve

Nuk është një histori e thjeshtë e Krishtlindjeve, por përmban lojëra, lexim, muzikë dhe vetë shpirti i Krishtlindjes për të ndarë familje. Fëmijët mund të zbukurojnë një pemë, ta lexojnë vetë historinë, ose madje edhe të regjistrojnë zërin e tyre.
Ndërsa faqet kthehen, ka surpriza të reja për të zbuluar. Ata gjithashtu mund të bëjnë një listë dëshirash dhe ta dërgojnë me email sikur të ishte një letër për Santa Claus.

Për të dekoruar pajisjet tuaja

Logoja e Krishtlindjes Navidad 2013

Thith frymën e Krishtlindjes me këtë aplikacion që ju tregon a peizazh i bukur dimëror në të cilën çdo ditë do të gjeni aplikacione falas për të shkarkuar. 
Argëtohuni me mini lojërat me të gjithë familjen dhe ndiejeni pritjen çdo ditë për të zbuluar se cili aplikacion do të luajë sot.

logo e skenës së lindjes së Krishtit Skena e Lindjes së Krishtlindjes 

Krijoni tuajin zotëroni Betlehemin në pajisjen tuaj Apple në mënyrë interaktive. Vendosni personazhet aty ku ju pëlqen më shumë, dëgjoni tingujt e kafshëve dhe këngët e Krishtlindjeve.
Thith frymën e Krishtlindjes.
 

logoja muzikore e pemës së KrishtlindjesPema muzikore e Krishtlindjes 

Dekoroni pajisjen tuaj me këtë pema e Krishtlindjeve muzikore. Përmban më shumë se 100 këngët e Krishtlindjeve falas. Ndajeni atë në Facebook, e vetmja gjë e dobët është se nuk përmban mundësinë e dërgimit të tij me postë si kartë ose ndarjes së tij në rrjetet e tjera sociale.

logoja e pemës së KrishtlindjesPema e Krishtlindjes

Dekoroj a pema e Krishtlindjeve virtuale në pajisjen tuaj Apple. Vendos veten zbukurime, zgjidhni sfondin, lloji i pemës dhe madje edhe këngën e Krishtlindjes për të shoqëruar një pamje të vërtetë të Krishtlindjes. Ju gjithashtu mund ta bëni atë borë dhe ndaje atë me pjesën tjetër të botës përmes rrjeteve sociale.
aplikacioni për pemën e Krishtlindjes

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.