2020 Powerbeats tashmë janë aprovuar për shitje

2020 Powerbeats janë gati për shitje

Në SH.B.A. kur një pajisje pa tel dëshiron të dalë në treg, ajo ka nevojë për miratim nga FCC (Komisioni Federal i Komunikimit). Dihet që ky organ ka miratuar tashmë për lëshimin e tij në treg atë që duket se do të jenë ri Powerbeats 2020. Shumë e ngjashme me vitin e kaluar, por duket se fsheh disa lajme interesante.

2020 Powerbeats mund të vijë me anulimin e zhurmës

Apple tashmë ka marrë miratim nga FCC për të hedhur në qarkullim Powerbeats 2020. Në dokumentin e miratimit, kufjet kanë një dizajn shumë i ngjashëm te modeli 2019.

Në fakt në dokument emri i Powerbeats 2020 nuk përmendet, por ka një referencë të qartë kur shihni projektin që i referohet shkrimit në kufje si modelet A2453 dhe A2454.

Rrahjet e energjisë 2020

Në shkrim nuk vlerësohet se cili do të jetë lajmi i këtyre Powerbeats 2020. Ajo që dihet është se modelit të vitit 2019 i mungon anulimi aktiv i zhurmës. Një nga thashethemet që lëshohen në lidhje me modelin e këtij viti është se do ta ketë këtë veçori që tashmë përfshijnë AirPods Pro.

Nuk dihet saktësisht se kur Apple do të prezantojë këtë model të ri të kufjeve, të cilat siç shohim dhe dimë janë mjaft të ndryshme nga ato të markës Apple.

Ata veshin një shirit koke që është i bashkangjitur në vesh dhe bien në sy shumë më tepër se çdo model AirPod. Por në diçka ata duhet të bëjnë dallimin. Në këtë mënyrë, kompania amerikane është e mbuluar me shëndetësi dhe mbulon një sektor më të madh të përdoruesvePo sikur vetëm kufjet e bardha të mbeteshin në treg.

Thjesht duhet të prisni dhe shpresojmë se nuk do të vonojë shumë që Apple t'i nxjerrë ato në shitje. pajisje të reja për këtë vit. Mua më duket se konferencën e qershoritDo të jetë shumë intensive dhe jo vetëm sepse është hera e parë që bëhet plotësisht në internet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.